اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 28 بهمن 1398
18 آبان 1398 18 آبان 1398
09:09 09:09

صحبت‌های عجیب رئیس فدراسیون ژیمناستیک در مورد کیخا

رئیس فدراسیون ژیمناستیک که در یک برنامه زنده تلویزیونی حضور داشت منکر قطع حقوق سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناست ایران به دلیل کمبود بوجه مالی فدراسیون ژیمناستیک شد.

ژیمناستیک

به گزارش سلام نو، اخیرا رییس فدراسیون ژیمناستیک بخشی از گفت‌وگوی "سعید رضا کیخا" با ایسنا را نگارش مغرضانه معرفی کرده، این درحالی است که "کیخا" این گفته‌ها را اظهار و بر آن تاکید دارد.

رئیس فدراسیون ژیمناستیک اخیرا در برنامه زنده تلویزیونی حضور پیدا کرد تا به برخی از سوالات و حواشی این‌روزهای پیرامون فدراسیون ژیمناستیک پاسخ دهد. مجری سوالی در خصوص قطع حقوق سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناست ایران به دلیل کمبود بوجه مالی فدراسیون ژیمناستیک که در مصاحبه ای با ایسنا مطرح شده بود پرسید که درگاهی در پاسخ گفت: " آن خبرگزاری باید بعد از انتشار این خبر اصلاحیه‌ای صادر می‌کرد. کیخا با این خبرگزاری به این شکل صحبت نکرده و حتی این ورزشکار با این خبرگزاری تماس گرفته و خواستار اصلاح تیتر شده است. البته خبر اولیه یک تاثیری دارد که حتی با اصلاحیه بعد آن خبر جبران نمی شود!"

به گزارش ایسنا، این اظهارات رئیس فدراسیون ژیمناستیک در حالی است که اصلاحیه‌ای در مورد مصاحبه کیخا در ایسنا منتشر نشده و اظهارات کیخا دقیقا مطابق آنچه است که خود این ملی‌پوش اظهار کرده است. ضمن اینکه خبرنگار ایسنا در مورد موضوعات مربوط به حقوق، سوالی از کیخا نپرسیده بود و این ورزشکار در پایان مصاحبه خودش اقدام به مطرح کردن چنین موضوعاتی می‌کند.

اظهارات صریح سعید رضا کیخا در موضوع " نگرفتن حقوق ماهیانه‌اش از طرف فدراسیون" را در زیر می شنوید:

البته این اولین باری نیست که اینچه درگاهی خبرهای صحیح را علنی منکر می‌شود.

او چند روز قبل نیز  در اظهارات صریح علیه سازمان بازرسی گفته بود: " به موقع درباره تخلفات سازمان بازرسی صحبت خواهم کرد" اما فردای نشست خبری‌اش این حرفها را منکر شده و آن را برداشت نادرست خبرنگار ایسنا خوانده بود. در همین رابطه روز چهارشنبه هفته قبل فایل صوتی سخنان او از سوی ایسنا منتشر شد که درستی عملکرد ایسنا در پوشش اظهارات رئیس فدراسیون ژیمناستیک علیه سازمان بازرسی را نشان داد.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

خداحافظی بهادری با تیم ملی فوتسال

قدرت بهادری بازیکن تیم ملی فوتسال و تیم فوتسال فرش آرای مشهد با انتشار بیانیه‌ای در ص...

ثوری: در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم بوکسور تیم ملی را راضی به بازگشت کنیم

رئیس فدراسیون بوکس با بیان اینکه از ناپدید شدن کهرازه متاسفم هستم ، گفت: کهرازه فریب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news