اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 28 بهمن 1398
18 آبان 1398 18 آبان 1398
10:25 10:25

جهانبخش مقابل منچستریونایتد به میدان می‌رود؟ + عکس

علیرضا جهانبخش که مدت طولانی نیمکت نشین بوده و شایعاتی درباره جدایی‌اش به گوش می‌رسید حالا در فهرست بازیکنان دعوت شده برای تقابل با شیاطین سرخ اولدترافورد قرار دارد.

جهانبخش درفهرست برایتون مقابل منچستریونایتد/عکس

به گزارش سلام نو، هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس در حالی پیگیری می شود که در یکی از حساس ترین بازی های هفته، شیاطین سرخ اولدترافورد میزبان برایتون خواهند بود. این بازی از آن جهت حائز اهمیت است که سه امتیاز می تواند جایگاه دو تیم در جدول تا قبل از وقفه دو هفته ای به خاطر بازی های ملی را تغییر دهد.

در شرایطی که علیرضا جهانبخش در فصل جاری با ورود گراهام پاتر سرمربی جدید به اردوی برایتون هنوز یک دقیقه هم در لیگ برتر به میدان نرفته است تا سکونشینی های متوالی این خرید گران قیمت و 17 میلیون پوندی شایعات جدایی او در زمستان را نقل محافل رسانه ای کند. سایت 90MIN در گزارش های حاشیه ای خود از تقابل برایتون با شیاطین سرخ از بازگشت ستاره ایرانی به فهرست 18 نفره گراهام پاتر برای سفر به تئاتر رویاها خبر داد.

دیدار دو تیم عصر فردا یکشنبه از ساعت 17:30 در ورزشگاه اولدترافورد آغاز می شود و به احتمال فراوان این بازی به صورت زنده روی آنتن سیما خواهد رفت تا طرفداران جهانبخش در انتظار نمایش حتی چنددقیقه ای او برابر پرافتخارترین باشگاه جزیره باشند. علیرضا در فصل جاری تنها یک بار آن هم در جام اتحادیه در ترکیب برایتون به میدان رفت ودر لیگ جزیره به غیر از یکی دو بازی که در فهرست بود هنوز فرصتی برای عرض اندام پیدا نکرده است.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

لمپارد: یونایتد رقیب مستقیم چلسی است

فرانک لمپارد با وجود نتایج خوب در این فصل در برابر یونایتد چندان کامیاب نبوده. چلسی د...

فیلمی جنجالی از حضور علیرضا جهانبخش در پارتی شبانه و حرکاتی عجیب!

چهار بازیکن برایتون انگلیس ازجمله علیرضا جهانبخش که در یک میهمانی خاص شرکت داشتند موج...

مورینیو باید ایرادهایم را به خودم میگفت نه به رسانه ها

 مارسیال بازیکن منچستر یونایتد در مصاحبه ای در مورد انتقادهای مورینیو از او عنوان کرد...

منچستریونایتد برای فروش پل پوگبا شرط گذاشت

باشگاه منچستریونایتد تنها به شرط دریافت 175 میلیون یورو حاضر به فروش بازیکن فرانسوی ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news