اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 29 آبان 1398
18 آبان 1398 18 آبان 1398
15:32 15:32

سکه و طلا ارزان شد

قیمت سکه در بازار تهران با کاهش 50 هزار تومانی به سه میلیون و ۹۳۵ هزار تومان رسید و قیمت طلا با کاهش 6 هزار تومانی به ۴۰۱ هزار و ۴۴۸ تومان رسید.

ریزش ۵۰ هزار تومانی قیمت سکه / رکود بازار جهانی، طلا را ارزان کرد

بازار تهران در حالی شاهد کاهش قیمت انواع سکه و طلا بود که در بازارهای جهانی نیز قیمت طلا روند کاهشی داشته است. این روند به گونه‌ای بوده که هر اونس طلا به ارزان‌ترین قیمت خود ظرف سه سال گذشته رسیده است.

به گزارش سلام نو، هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار طلای امروز تهران با قیمت ۴۰۱ هزار و ۴۴۸ تومان خرید و فروش شد که این مهم از کاهش حدود ۶ هزار تومانی خبر می دهد.

بر این اساس هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز سه میلیون و ۹۳۵ هزار تومان خرید و فروش شد که نشان از کاهش حدود ۵۰ هزار تومانی سکه است. سکه طرح قدیم نیز سه میلیون و ۹۳۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

نرخ نیم سکه بهار آزادی و ربع سکه نیز به ترتیب دو میلیون و ۷۰ هزار تومان و یک میلیون و ۲۹۰ هزار تومان تعیین شد که بر این اساس نیم سکه ۲۰ هزار تومان ارزان تر شد ولی قیمت ربع سکه تغییری نکرد.

در بازار جهانی ارزش هر اونس طلا هزار و ۴۵۹ دلار اعلام شد که از کاهش قیمت ۳.۵ درصدی ظرف یک هفته خبر می دهد. این کاهش قیمت به نحوی بود که رویترز در گزارش دیروز خود قیمت طلا در بازار جهانی را رکورددار کمترین قیمت ظرف سه سال گذشته اعلام کند اما امروز نیز یک دلار از قیمت طلا کاسته شد./ خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

قیمت طلا صعود می کند

طلا در بازار های جهانی امروز افزایش قیمت داشت و دلیل آن تهدید ترامپ به افزایش تعرفه ر...

سکه ارزان شد+قیمت طلا

 قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز به  ۴ میلیون و ۱۹۴ هزار تومان رسید ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news