اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
18 آبان 1398 18 آبان 1398
15:32 15:32

سکه و طلا ارزان شد

قیمت سکه در بازار تهران با کاهش 50 هزار تومانی به سه میلیون و ۹۳۵ هزار تومان رسید و قیمت طلا با کاهش 6 هزار تومانی به ۴۰۱ هزار و ۴۴۸ تومان رسید.

ریزش ۵۰ هزار تومانی قیمت سکه / رکود بازار جهانی، طلا را ارزان کرد

بازار تهران در حالی شاهد کاهش قیمت انواع سکه و طلا بود که در بازارهای جهانی نیز قیمت طلا روند کاهشی داشته است. این روند به گونه‌ای بوده که هر اونس طلا به ارزان‌ترین قیمت خود ظرف سه سال گذشته رسیده است.

به گزارش سلام نو، هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار طلای امروز تهران با قیمت ۴۰۱ هزار و ۴۴۸ تومان خرید و فروش شد که این مهم از کاهش حدود ۶ هزار تومانی خبر می دهد.

بر این اساس هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز سه میلیون و ۹۳۵ هزار تومان خرید و فروش شد که نشان از کاهش حدود ۵۰ هزار تومانی سکه است. سکه طرح قدیم نیز سه میلیون و ۹۳۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

نرخ نیم سکه بهار آزادی و ربع سکه نیز به ترتیب دو میلیون و ۷۰ هزار تومان و یک میلیون و ۲۹۰ هزار تومان تعیین شد که بر این اساس نیم سکه ۲۰ هزار تومان ارزان تر شد ولی قیمت ربع سکه تغییری نکرد.

در بازار جهانی ارزش هر اونس طلا هزار و ۴۵۹ دلار اعلام شد که از کاهش قیمت ۳.۵ درصدی ظرف یک هفته خبر می دهد. این کاهش قیمت به نحوی بود که رویترز در گزارش دیروز خود قیمت طلا در بازار جهانی را رکورددار کمترین قیمت ظرف سه سال گذشته اعلام کند اما امروز نیز یک دلار از قیمت طلا کاسته شد./ خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

آخرین قیمت سکه در بازار تهران/هر گرم طلا ۹۶۶ هزار تومان

قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازرار امروز با کاهش 150 هزار تومانی به ۱۰ میلیون و ۴۰۰ ه...

سکه از ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گذشت

 قیمت هر قطعه سکه تمام بهار ازادی در بازار امروز از ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گذشت و...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news