اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 01 آذر 1398
18 آبان 1398 18 آبان 1398
16:16 16:16

توصیف وحشتناک نورافکن از بازی ایران و عراق!

کاپیتان تیم ملی فوتبال امید که به جمع شاگردان ویلموتس هم دعوت می شد ولی با درخواست استیلی به تیم امید رفت، درباره بازی بزرگسالان با عراق می گوید: یک بازی حساس با عراق داریم که می‌تواند یک بازی فوق العاده باشد یا خدای ناکرده وحشتناک.

به گزارش سلام نو، تیم امید ایران اردوی جدید خود در مسیر حضور در المپیک را استارت زده و فردا راهی اندونزی خواهد شد تا با انجام دیدارهای تدارکاتی هر چه بیشتر برای پیمودن این راه سخت آماده شود. نورافکن درباره شرایط تیم امید صحبت هایش را اینچنین آغاز کرد: ما فردا شب عازم اندونزی هستیم و دو بازی دوستانه با این داریم و احتمالا از آنجا راهی دوحه خواهیم شد تا با قطر نیز بازی تدارکاتی داشته باشیم. امیدوارم با آمادگی بالا در یکی از مهمترین بازی‌هایی که در زندگی‌مان داریم، حضور یابیم و بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

کاپیتان تیم امید درباره عدم حضور در تیم ملی و در جمع شاگردان ویلموتس گفت: یک بازی حساس با عراق داریم که می‌تواند یک بازی فوق العاده باشد یا خدای ناکرده وحشتناک. امیدوارم تیم ملی بتواند نتیجه خوبی در این دیدار کسب کند. برای آنها آرزوی موفقیت می کنم. ما هم راه دیگری داریم و به چیز دیگری فکر نمی کنیم و به دنبال این هستیم تا طلسم تیم المپیک را بشکنیم و امیدوارم با حمایت هواداران و رسانه ها به این مهم برسیم.

نورافکن درباره اینکه آیا کیفیت و عزم لازم برای این اتفاق را در بین بازیکنان می‌بیند یا خیر گفت: همه تیم‌ها شرایط خوبی دارند. ببینید با ازبکستان و کره جنوبی و چین همگروه هستیم و نمی توانم بگویم صد درصد صعود می کنیم. ما باید صد درصد سعی و تلاش کنیم و از خودگذشتگی داشته باشیم و باید صبر کنیم ببینیم شرایط به چه شکل برای ما خواهد بود. در گروهی قرار داریم که تیم های قدرتمند و صاحب سبکی حضور دارند و امیدوارم به نتیجه لازم برسیم./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

قائدی: داور کمک مربی قطر بود!

مهاجم تیم ملی امید گفت: بی تفاوتی داور، که کمک مربی تیم حریف هم بوده است، به صحنه خطا...

اظهار رضایت استیلی از عملکرد بازیکنان تیم امید

سرمربی تیم فوتبال امید با اظهار رضایت از عملکرد شاگردانش در بازی مقابل قطر گفت: بازی ...

توضیحات استیلی درباره شکست تیم امید مقابل قطر

سرمربی تیم فوتبال امید با اظهار رضایت از عملکرد شاگردانش در بازی مقابل قطر گفت: بازی ...

ویلموتس ایران را ترک کرد!

مارک ویلموتس سرمربی تیم‌ملی فوتبال کشورمان پس از شکست مقابل عراق ایران را ترک کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news