اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 19 فروردین 1399
18 آبان 1398 18 آبان 1398
16:16 16:16

توصیف وحشتناک نورافکن از بازی ایران و عراق!

کاپیتان تیم ملی فوتبال امید که به جمع شاگردان ویلموتس هم دعوت می شد ولی با درخواست استیلی به تیم امید رفت، درباره بازی بزرگسالان با عراق می گوید: یک بازی حساس با عراق داریم که می‌تواند یک بازی فوق العاده باشد یا خدای ناکرده وحشتناک.

به گزارش سلام نو، تیم امید ایران اردوی جدید خود در مسیر حضور در المپیک را استارت زده و فردا راهی اندونزی خواهد شد تا با انجام دیدارهای تدارکاتی هر چه بیشتر برای پیمودن این راه سخت آماده شود. نورافکن درباره شرایط تیم امید صحبت هایش را اینچنین آغاز کرد: ما فردا شب عازم اندونزی هستیم و دو بازی دوستانه با این داریم و احتمالا از آنجا راهی دوحه خواهیم شد تا با قطر نیز بازی تدارکاتی داشته باشیم. امیدوارم با آمادگی بالا در یکی از مهمترین بازی‌هایی که در زندگی‌مان داریم، حضور یابیم و بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

کاپیتان تیم امید درباره عدم حضور در تیم ملی و در جمع شاگردان ویلموتس گفت: یک بازی حساس با عراق داریم که می‌تواند یک بازی فوق العاده باشد یا خدای ناکرده وحشتناک. امیدوارم تیم ملی بتواند نتیجه خوبی در این دیدار کسب کند. برای آنها آرزوی موفقیت می کنم. ما هم راه دیگری داریم و به چیز دیگری فکر نمی کنیم و به دنبال این هستیم تا طلسم تیم المپیک را بشکنیم و امیدوارم با حمایت هواداران و رسانه ها به این مهم برسیم.

نورافکن درباره اینکه آیا کیفیت و عزم لازم برای این اتفاق را در بین بازیکنان می‌بیند یا خیر گفت: همه تیم‌ها شرایط خوبی دارند. ببینید با ازبکستان و کره جنوبی و چین همگروه هستیم و نمی توانم بگویم صد درصد صعود می کنیم. ما باید صد درصد سعی و تلاش کنیم و از خودگذشتگی داشته باشیم و باید صبر کنیم ببینیم شرایط به چه شکل برای ما خواهد بود. در گروهی قرار داریم که تیم های قدرتمند و صاحب سبکی حضور دارند و امیدوارم به نتیجه لازم برسیم./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

شکوه قائدی از نیمکت نشینی در تیم امید

مهاجم تیم فوتبال امید با بیان اینکه از نیمکت‌نشینی‌ اش در دو بازی این تیم ناراحت بوده...

انتقاد مرزبان از تغییر پست بازیکنان امید

یک مربی فوتبال ایران درباره ناکامی تیم ملی امید گفت: آیا لازم بود بازیکنان را در پست ...

تحلیل نتایج ایران در راه المپیکی شدن؛ اعتماد به نفس کم خط دفاع و حمایت نشدن در حمله

تیم ملی امید ایران، پس از انجام 2 بازی حالا در رده سوم گروه 3 انتخابی صعود به المپیک ...

کاهش شانس شاگردان استیلی برای صعود به المپیک

تیم ملی امید ازبکستان با دو گل تیم ملی چین را شکست داد تا شانس شاگردان استیلی برای صع...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news