اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 01 آذر 1398
18 آبان 1398 18 آبان 1398
19:19 19:19

تهدید انصارالله علیه اسرائیل برای اولین بار

رهبر جنبش انصار الله یمن روز شنبه برای نخستین بار به رژیم صهیونیستی هشدار داد که اگر این رژیم مرتکب هر گونه حماقتی علیه ملت یمن شود، با شدیدترین حملات نیروهای یمنی روبه رو خواهد شد.

انصارالله یمن رژیم صهیونیستی را تهدید به حمله نظامی کرد

به گزارش سلام نو به نقل از شبکه خبری المیادین، الحوثی طی  یک پیام تلویزیونی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص)، گفت: خوشحالی و رضایت خاطر آمریکا و اسرائیل از حوادث عراق و لبنان، ماهیت موضع آن ها در قبال این دو کشور را آشکار می کند.

وی از ملت های مسلمان خواست مشکلاتشان را به گونه ای حل کنند که مجالی به دشمنان برای سوء استفاده از آن را ندهد تا اتفاقی که در عراق و لبنان افتاده در کشور آن ها رخ ندهد.

الحوثی افزود: قدرت های استکبار همه امکانات خود را از طریق انحراف افکار عمومی و نابودی ارزش ها و اخلاق ها برای تقویت سیطره بر ملت های منطقه به کار گرفته اند.

وی تاکید کرد که موضع انصارالله در خصوص دشمنی با اسرائیل به عنوان یک رژیم غاصب، موضعی ثابت، انسانی و اخلاقی و پایبندی به دین است.

رهبر جنبش انصار الله یمن درباره هر گونه اقدام رژیم صهیونیستی علیه ملت یمن هشدار داد و گفت: اگر اسرائیل مرتکب هر گونه حماقتی علیه ملت ما شود، لحظه ای در صدور حکم جهاد علیه دشمن اسرائیلی و انجام حملات سخت و شدید به این رژیم تردید نخواهیم کرد.

این نخستین بار است که  رهبر انصار الله رژیم صهیونیستی را اینگونه تهدید می کند آن هم پس از افزایش توان نظامی انصار الله و دست یابی به موشک های هدفمند و پهپادهای دوربعد.

این در حالی است که «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی چندی پیش در سخنانی یمن را نیز به جمع دولت‌هایی که خطر تازه‌ای برای این رژیم هستند، اضافه کرد.

الحوثی در ادامه سخنانش گفت: بیش از ۱۲۰ میلیون بشکه از نفت یمن در مناطق تحت اشغال،  از آغاز حمله ائتلاف سعودی سرقت شده است.

وی تاکید کرد: ما به ائتلاف متجاوز به یمن توصیه می کنیم که به تجاوز و محاصره یمن پایان دهد. ادامه این تجاوز به معنای تقویت توانمندی های نظامی خود ماست و با سخت ترین حملات به دشمن پاسخ می دهیم که این حق قانونی ماست.

رهبر جنبش انصار الله یمن تصریح کرد: ملت ما هرگز ار مسیری که استقلال برایش به ارمغان می آورد، عقب نشینی نخواهد کرد و هر کس بخواهد به ما تجاوز کند باید مسئولیت عواقب آن را به عهده بگیرد./ ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

ارتش رژیم صهیونیستی ۲ جنگنده «اف- ۳۵» تحویل گرفت

منابع صهیونیستی چهارشنبه شب گزارش دادند که ارتش این رژیم ۲ جنگنده «F-۳۵» از آمریکا تح...

ادعای رژیم صهیونیستی درباره حمله راکتی ایران به بلندیهای جولان!

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی مدعی شد حملات راکتی امروز به نقاطی در منطقه «جولان» اشغالی،...

پمپئو: شهرک‌سازی‌ در کرانه باختری برخلاف قوانین بین‌المللی نیست

وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد دولت آمریکا دیگر شهرک‌سازی‌ها را مغایر با قانون بین‌الملل...

انتقاد ملایم عربستان از اسرائیل

نماینده دائم عربستان در سازمان ملل از اسرائیل به دلیل مخالفتش با مشارکت در کنفرانسی ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news