اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 02 اسفند 1398
18 آبان 1398 18 آبان 1398
19:29 19:29

پیروانی: فردی که در ویدئو جنجالی علیپور می بینید، هوادار نبود

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس ضمن دفا از علی علیپور درباره ماجرای ویدئوی جنجالی علیپور و یک هوادار گفت: برخی می خواهند بگویند علیپور به یک هوادار توهین کرده تا بین او و هواداران فاصله و تنش و شکاف ایجاد کنند در حالی که آن فرد اصلا هوادار نبود و دنبال داستان های دیگری بود

به گزارش سلام نو، افشین پیروانی سرپرست باشگاه پرسپولیس  در گفت و گو با روابط عمومی این باشگاه درباره این ویدئو گفت: ویدیویی منتشر شده و گفته شده علیپور به یک هوادار توهین کرده، متاسفانه زمانی که اعضای تیم می خواستند وارد اتوبوس شوند، افراد متفرقه زیادی کنار اتوبوس بودند که قانونا نباید در آن منطقه و محدوده از استادیوم باشند. آن شخص هم هوادار نبود بلکه سعی می کرد خود را هوادار جلوه دهد. او مدام توهین می کرد و بدترین و تندترین جملات را به‌کار می برد و اصلا حس کردم که هدفی دارد.

وی ادامه داد: از نوع ادبیات و جملات متوالی او مشخص بود که دنبال ایجاد تنش است. علیپور همیشه به هواداران احترام گذاشته و حالا که این ویدیو منتشر شده می گویم که علیپور بعد از بازی دقایق زیادی سرش را گرفته بود و حتی اشک می ریخت. او فوق العاده ناراحت بود و حتی به خود من گفت "مربی، شما، بچه های تیم و هواداران هر چی به من بگویید حق دارید و من نمی دانم چرا آن تصمیم را گرفتم". علیپور همان بازیکنی است که ساعتی بعد از بازی آن متن صریح و صادقانه را در اینستاگرام خود به منظور عذرخواهی از هواداران و تیم و همه پرسپولیسی ها منتشر کرد. او فرزند مکتب پرسپولیس است که در آن احترام به هوادار حرف اول را می زند.

سرپرست تیم پرسپولیس همچنین گفت : همه ما هرچه داریم به برکت حمایت و محبت و لطف همین هواداران عزیز و حضور در پرسپولیس است. این حرف کل تیم است. علیپور مهاجم اصلی تیم است و انشالله با حمایت هواداران و تیم اقای گل می شود. برخی می خواهند بگویند علیپور به یک هوادار توهین کرده تا بین او و هواداران فاصله و تنش و شکاف ایجاد کنند در حالی که آن فرد اصلا هوادار نبود و دنبال داستان های دیگری بود و مدام جملات تندی را به کار می برد که جای تاسف داشت. اتفاقا تا این شرایط را دیدم به بچه ها گفتم حواس تان باشد و واکنش نشان ندهید چون می دیدم که جملات تند و توهین آمیز این فرد تا چه حد زننده و تحریک آمیز بود.

پیروانی در پایان گفت: علیپور همیشه به هواداران احترام گذاشته. در پرسپولیس هم حفظ حرمت هواداران یک اصل است و هیچ کس نه جرات کم لطفی به هواداران و بی احترامی به آنها را دارد و نه به خود چنین اجازه ای می دهد. پس هواداران عزیز ما هشیار باشند و بدانند که آن فرد هوادار نبود و به حاشیه ها هم توجهی نداشته باشند./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

علیپور بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس-الشارجه شد

مهاجم پرسپولیسی ها پس از پایان دیدار برابر شارجه توانست به عنوان بهترین بازیکن زمین ا...

خروج علی علیپور از زمین!

 در نیمه دوم دیدار با الدحیل، گل محمدی برای فرار از شکست دو مهاجم خارجی تیمش را به زم...

خوشحالی جنجالی علی علیپور +فیلم

علی علیپور مهاجم پرسپولیسپس از گلزنی به سمت هواداران استقلال رفت و به سبک دیاباته پنج...

کارت زرد برای علیپور برای درآوردن ادای دیاباته!/ مجیدی به غلامپور جاخالی زد!

دربی ۹۱ درحالی آغاز شده که سکوهای خالی در طبقه دوم ورزشگاه آزادی نشان می‌دهد که بلیت ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news