اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 21 تیر 1399
18 آبان 1398 18 آبان 1398
22:53 22:53

اینتر صدرنشین سری آ شد

تیم فوتبال اینترمیلان با پیروزی دو بر یک مقابل ورونا در پایان 90 دقیقه و در حالی که نیمه اول را با باخت به رختکن رفته بود، حوادث بازی با دورتموند را به فراموشی سپرد و موقتا در صدر جدول سری آ جا خوش کرد.

به گزارش سلام نو، اینتر که چند شب قبل در لیگ قهرمانان مقابل دورتموند بازی پیروز شده در نیمه اول را با شکست عوض کرد، حالا امشب برعکس این کار را تکرار کرد و در نهایت با پیروزی 1-2 مقابل ورونا، موقتا به صدر جدول سری آ رسید.

اینتر با پیروزی بر ورونا صدرنشین شد

اولین فرصت در دقیقه ده برای اینتر ایجاد شد، اما ضربه لائوتارو مارتینز با فاصله کمی از بالای دروازه ورونا به بیرون رفت و تبدیل به گل نشد.

اما در دقیقه 19 و با خطای سمیر هندانوویچ، ورونا صاحب یک ضربه پنالتی شد که ووره آن را تبدیل به گل کرد و ورونا از حریف خود پیش افتاد.

اینتر خیلی سریع می توانست به گل تساوی برسد، اما ارسال لاتزارو و ضربه سر لائوتارو مارتینز با عکس العمل دروازه بان ورونا راهی کرنر شد.

در دقیقه 26 و روی ارسال بیراگی، لوکاکو تا آستانه زدن گل تساوی برای اینتر پیش رفت اما سیلوستری با عکس العملی فوق العاده دروازه تیمش را نجات داد.

دو دقیقه بعد مارسلو بروزوویچ می توانست زننده گل تساوی اینتر لقب گیرد، اما ضربه این هافبک کروات به دیرک دروازه ورونا برخورد کرد.

در اواخر نیمه اول وسینو صاحب بهترین موقعیت برای به تساوی کشاندن بازی شد، اما ضربه او توسط سیلوستری از روی خط دروازه ورونا برگردانده شد و در نهایت اینتر در نیمه ای که موقعیت های فراوانی را از دست داد، با شکست 0-1 راهی رختکن شد.

اینتر همانند نیمه اول، در 45 دقیقه دوم نیز با نمایشی هجومی کار خود را آغاز کرد و می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل برسد، اما در دو موقعیت متوالی ضربات لائوتارو مارتینز به مدافعان ورونا برخورد کرد. در دقیقه 62 لاتزارو می توانست گل تساوی اینتر را به ثمر برساند، اما ضربه محکم او از بالای دروازه ورونا به بیرون رفت.

اما در دقیقه 65 بالاخره حملات اینتر جواب داد و این تیم به گل رسید. روی ارسال لازارو، ویسنو با یک ضربه سر دقیق موفق به گلزنی شد و اینتر بالاخره موفق به زدن گل تساوی شد.

دقایقی بعد و روی ارسال کاندروا، اینتر فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما توپ از مقابل لوکاکو رد شد و این موقعیت از دست رفت.

در دقیقه 74 کاندروا شانس خود برای گلزنی را از راه دور امتحان کرد، اما ضربه او به بیرون رفت. دقایقی بعد لوکاکو در موقعیتی بسیار خوب و در حالیکه کسی کنارش نبود می توانست گلزنی کند، اما ضربه آرام او در اختیار سیلوستری قرار گرفت.

اما در دقیقه 82 اینتر بالاخره به گل رسید. نیکو بارلا پشت محوطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه تماشایی و غیرقابل مهار موفق به زدن گل دوم تیمش شد.

در دقیقه 91 ضربه استپینسکی از بالای دروازه اینتر به بیرون رفت و در نهایت آنها در دیداری دشوار 1-2 ورونا را مغلوب کردند./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

نفرین مصدومیت بر سر ستاره‌های اینترمیلان

اینتر در دیدار روز یکشنبه بدون استفانو سنسی به میدان خواهد رفت تا بار دیگر نفرین مصدو...

صعود ناپولی به فینال جام حذفی ایتالیا با توقف اینترمیلان/تصاویر

تیم فوتبال ناپولی ایتالیا با برتری مقابل اینترمیلان در دو دیدار رفت و برگشت به فینال ...

آخر خرداد لیگ ایتالیا ازسرگرفته می شود

سری آ ایتالیا با توافق وزارت ورزش و باشگاه ها از بیستم ژوئن آغاز می شود.

مشتریان جدید برای ستاره بارسا پیدا شد

آرتورو ویدال ستاره خط میانی بارسا دو بار تا آستانه جدایی از آبی و اناری‌ها پیش رفت، ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news