اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 26 آبان 1398
19 آبان 1398 19 آبان 1398
19:18 19:18

وزیر اطلاعات: نیاز به همدلی داریم

وزیر اطلاعات اظهار کرد که اگر همدلی نباشد تفرقه ایجاد می‌شود و باعث از هم گسستگی و شکست خواهد شد و ما با همین همدلی از گردنه تحریم‌های آمریکا عبور کرده‌ایم و امروز تحریم‌ ها تأثیر خود را از دست‌داده است.

وزیر اطلاعات: از گردنه تحریم‌های آمریکا عبور کرده‌ایم/همدلی نباشد، تفرقه ایجاد می شود

به گزارش سلام نو، حجت‌الاسلام علوی به‌عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور در سفر به یزد عصر امروز در میان استقبال مسوولین وارد بافق شد و پس از ورود جهت ادای احترام و غبارروبی قبور مطهر شهدا به گلزار شهدای این شهر رفت.

وزیر اطلاعات پس‌ازآن در جمع مردم بافق در جشن وحدت حاضر شد و  در صحبت‌های خود ضمن دعوت مردم به همدلی گفت: اگر همدلی نباشد تفرقه ایجاد می‌شود و باعث از هم گسستگی و شکست خواهد شد و ما با همین همدلی از گردنه تحریم‌های آمریکا عبور کرده‌ایم و امروز تحریم‌ها تأثیر خود را ازدست‌داده است .

در این مراسم همچنین امام‌جمعه بافق ضمن تشکر از وزیر اطلاعات و هیئت همراه در سفر به این شهرستان، گفت: خوشبختانه امروز مسئولیت امنیت به عهده یک روحانی مبارز است که دیروز یار و همراه امام خمینی (ره) بوده و امروز در کنار رهبر فرزانه انقلاب و هیئت دولت انجام‌وظیفه می‌کند.

سلیمانی بابیان اینکه علوی در مجلس خبرگان رهبری یکی از شخصیت‌های کارشناس هست، گفت: وزیر اطلاعات از نیروهای ارزشمندی است که در دوران دفاع مقدس و در نیروهای مسلح فعالیت چشمگیری داشته و امروز نیز مسئولیت امنیت کشور را به عهده دارد.

امام‌جمعه بافق در ادامه بابیان اینکه مردم این شهرستان حضوری گسترده و فعال درصحنه‌های سیاسی داشته و دارند افزود: بافق شهرستانی  کارگری است که کارگران زحمتکش و دوراندیش آن در اعماق معادن و سخت‌ترین شرایط آب و هوایی تابستان فعالیت می‌کنند تا چرخ اقتصاد کشور را بچرخانند.

وی اضافه کرد : باوجوداینکه یزد به‌عنوان استان معدنی معرفی‌شده است اما بافق کلکسیون تمام معادن است و کارگران تلاش می‌کنند تا در این موقعیت اقتصادی کشور خدمات شایانی را انجام دهند و خواهان توجه بیشتر به موضوع مرزهای جغرافیایی، کارخانه‌های جوار معدنی ، جوار ریلی و فولاد شهرستان شد .

سلیمانی در پایان صحبت‌های خود در این مراسم خطاب به شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی خواهان تأمین خوراک شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران شد و تأکید کرد: موضوع تأمین خوراک دغدغه مردم و مسئولان است و امیدواریم مسئولین کشور این موضوع را مرتفع کنند./ فارس

اخبار مرتبط

icon news

وزیر اطلاعات: با احترام دست به دست دنیا خواهیم داد

به گفته وزیر اطلاعات، ایران با احترام دست به دست دنیا خواهد داد اما هیچگاه در مقابل ب...

ترامپ منفورترین چهره در بین ملت ایران است

سید محمود علوی وزیر اطلاعات امروز در مراسم یوم الله ۱۳ آبان بیان کرد: رزمندگان جبهه م...

فوری ؛ بمب گذاری در مسیر زوار اربعین خنثی شد

سید محمود علوی وزیر اطلاعات در گفت‌وگو با شبکه العالم از خنثی سازی 2 بمب گذاری در مسی...

ناامیدی دشمن از فشار حداکثری

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در دیدار با وزیر اطلاعات بیان کردند کارکنان این وزار...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news