اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
19 آبان 1398 19 آبان 1398
22:56 22:56
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

آقای روحانی فرافکنی نکنید/ همه باید در کنار قوه قضائیه باشیم!

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار کرد که حرف‌های روحانی در طراز رئیس‌ جمهور یک کشور نیست و بهتر است فرافکنی نکند، زیرا امروز باید همه ما در کنار قوه قضائیه باشیم.

مواضع روحانی در طراز رئیس‌جمهور نیست/دولت از ذخایر ارزی خبر ندارد

به گزارش سلام نو، محسن کوهکن در جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت نظام جمهوری اسلامی دارای دو بال اسلامیت و جمهوریت است که در ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب، بال اسلامیت نظام به خوبی عمل کرده است و کارآمدی نظام هم از این ناحیه است اما بحث جمهوریت مربوط به انتخاب هایی است که مردم دارند که برخی از مسئولان عملکرد مطلوبی نداشته اند.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دولت های مختلفی سر کار آمده اند که بنده، دولتی را به ناکارآمدی و نابلدی دولت روحانی ندیده ام.

نماینده مردم لنجان در مجلس تصریح کرد: رئیس جمهور گفته است که کسانی که به دولت می گویند ناکارآمد، در زمین دشمن بازی می کنند که لازم است بنده بگویم که آقای روحانی! دولت را مترادف نظام تلقی نکنید و دولت نتیجه انتخاب مردم است.

کوهکن بیان کرد: کسانی که خود را در طراز ریاست جمهوری می دانند و در زمان تبلیغات وارد صحنه می شوند و برای حل مشکلات کلید نشان می دهند، نباید فقط در دور اول کاری خود عملکرد دولت سابق را به توپ ببندند و در دور دوم کاری خود هم بگویند که ما اختیار لازم را نداشتیم.

وی با اشاره به ورود ۵۰۰ هزار تن ذرت آلوده به کشور گفت: این خبر در فضای مجازی پخش شد و اگر دولت کارآمد بود، باید با عاملان این مسئله برخورد می کرد اما این دولت سکوت کرد.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی افزود: مجمع نمایندگان اصفهان ۲۰ نفر هستند که بارها تقاضای ملاقات با رئیس جمهور را داشته اند اما تاکنون فرصت ملاقات به آنان داده نشده است.

کوهکن خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور بهتر است که فرافکنی نکنید و امروز باید همه ما در کنار قوه قضائیه باشیم چرا که دستگاه قضا عزم خود را برای مبارزه با مفسدان اقتصادی جزم کرده است.

وی تصریح کرد: دولتی روحانی کاملا ناکارآمد است چرا که حتی نمی دانست که ذخایر ارزی کشور چقدر است و با وجود آنکه در این زمینه اطلاعات کافی را نداشت، درباره ارز دولتی تصمیم گرفت و تمام نقدینگی در دست مردم به سمت ارز رفت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: اگر در کنار قوه قضائیه نیستیم، حداقل اگر دستگاه قضا به سراغ خانواده و برادر ما آمد، حداقل بی طرفی خود را حفظ کنیم و به آنان برای مبارزه با چینن افرادی کمک کنیم.

کوهکن  تصریح کرد: معمولا روسای جمهور در دو سال پایانی فعالیت خود به اپوزیسیون نظام تبدیل می شوند در حالی که ما در دوم اسفند، انتخابات را داریم و گاهی اوقات روحانی حرف هایی می زند که در طراز رئیس جمهور یک کشور نیست.

وی گفت: در این مدت باقیمانده باید به مردم امید دهیم و مایوس کردن آنان کار شیطان است و این روش صحیح نیست./ مهر

اخبار مرتبط

icon news

روحانی: هم با کرونا و هم با تحریم درگیر هستیم

رئیس جمهور با بیان اینکه ما در کشور هم با ویروس کرونا و هم با تحریم درگیر هستیم بیان ...

دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش معرفی شد

رئیس جمهور طی حکمی دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش را منصوب کرد.

روحانی: دولت خواهان روابط صمیمانه با دیگر قواست / تصمیمات جدیدی در مورد بازار اجاره مسکن گرفته شده

حسن روحانی ردیس‌جمهور گفت:  تصمیمات جدیدی برای بازار اجاره گرفته شده که به هماهنگی با...

سوال از رئیس جمهور به استیضاح حسن روحانی ختم می‌شود؟

بعید به نظر می‌رسد در شرایط فعلی و در حالی که فشار سیاسی، نظامی و امنیتی آمریکا و اسر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news