اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 26 تیر 1399
20 آبان 1398 20 آبان 1398
08:55 08:55

حرکت عجیب رونالدو بعد از تعویض شدن! + تصاویر

کریستیانو رونالدو ستاره یوونتوس بعد از تعویض چهره‌ای از خود نشان داد که حاکی از نارضایتی وی از این تصمیم بود.

به گزارش سلام نو، کریستیانو رونالدو چند شب قبل و در دیدار یوونتوس مقابل لوکوموتیو در لیگ قهرمانان در اواخر بازی تعویض شده و چهره وی نشان می داد چندان از این اتفاق راضی نیست. البته مائوریتسیو ساری، سرمربی بیانکونری بعد از این تصمیم مدعی شد برای حفظ سلامتی کریستیانو رونالدو این کار را انجام داده و ستاره پرتغالی قبل از بازی کمی احساس درد داشته است.

اما امشب و در دیدار مقابل میلان این اتفاق دیگر خیلی زودتر از موعد مقرر رخ داد. کریستیانو رونالدو در دقیقه 55 جای خود را به پائولو دیبالا داد و از ترکیب یوونتوس خارج شد. البته رونالدو بعد از تعویض شدن با دیبالا دست داد اما راهی نیمکت یووه نشد و مستقیما به رختکن رفت.

مشخص نیست آیا این تصمیم کریستیانو رونالدو از روی عصبانیت به دلیل تعویض شدن بوده یا اینکه وی به دلیل دیگری مستقیما راهی رختکن شده است. اما به هر حال کمتر در سال های اخیر شاهد تعویض وی در اوایل نیمه دوم بوده ایم و باید دید واکنش کریستیانو رونالدو در ادامه فصل به این تصمیمات ساری چه خواهد بود.

اما جالب اینجاست که پائولو دیبالا که به جای رونالدو وارد زمین شده بود، در دقایق پایانی موفق شد با یک حرکت تماشایی قفل دروازه میلان را شکسته و در شبی که روسونری بازی بسیار خوبی در تورین ارائه داد، سه امتیاز شیرین را برای یووه به ارمغان آورده و باعث صعود دوباره آنها به صدر جدول شود.

البته در ادامه تصاویری منتشر شده که نشان می دهد که کریستیانو رونالدو درخواست تعویض کرده است. به نظر می رسد تشدید مصدومیت عامل درخواست وی از مائوریتسیو ساری بوده است.

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

تساوی تیم های میلان و ناپولی در مهم ترین دیدار هفته سری آ ایتالیا/تصاویر

دیدار حساس و تماشایی دو تیم میلان و ناپولی در سری آ ایتالیا با تساوی پایان یافت.

تساوی تیم های یوونتوس و آتالانتا با دبل رونالدو با گل های پنالتی/تصاویر

دیدار حساس و دیدنی یوونتوس مقابل آتالانتا با دبل کریستیانو رونالدو در ضربات پنالتی با...

تحقیر یوونتوس با شکست سنگین مقابل میلان در سری آ ایتالیا/تصاویر

تیم فوتبال میلان ایتالیا موفق شد با نمایش قدرتمند و خیره کننده یوونتوس را شکست دهد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news