اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 14 آذر 1398
20 آبان 1398 20 آبان 1398
10:05 10:05

رضاییان در تیم منتخب ستارگان قطر + عکس

رامین رضاییان با تیم انتهای جدولی الشحانیه برای دومین بار در طول ده هفته سپری شده موفق شد در تیم منتخب لیگ ستارگان قطر حضور داشته باشد.

به گزارش سلام نو، الشحانیه با کسب تنها چهار امتیاز از چهار تساوی طی 10 بازی انجام شده در لیگ ستارگان قطر در انتهای جدول جاخوش کرده است تا بخت اول سقوط قلمداد شود. نکته جالب این که امتیازات کسب شده نیز با درخشش ستاره ایرانی این تیم رامین رضائیان به دست آمده که آخرین امتیاز هم برمی گردد به جدال دشوار با الریان که با گل زیبای ملی پوش ایرانی به تساوی 2-2 رسید.


رضائیان در حالی به عنوان ستاره درخشان الشحانیه در QSL قلمداد می شود که برای دومین بار در طول 10 هفته سپری شده به عنوان یکی از 11 بازیکن منتخب به تیم هفته راه پیدا می کند. این اتفاق باعث شد تا توجه رسانه های دوحه بیش از پیش به درخشش ستاره ایرانی در ترکیب تیم انتهای جدولی الشحانیه جلب شود و تعریف آنها از رامین این بازیکن را در تیررس اخبار قرار دهد.


رضائیان در هفته ای که القطر با خلق شگفتی برابر السد مدافع عنوان قهرمانی بیشتر سهمیه های تیم منتخب را به خود اختصاص داد به عنوان مدافع راست در تیم منتخب هفته دهم لیگ ستارگان قرار گرفت تا روزنامه استادالدوحه از او به عنوان مهره ای تعیین کننده نام و ستاره الشحانیه قلمداد کند.

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

پورعلی گنجی به ایران نمی‌آید

مرتضی پورعلی‌گنجی لژیونر کشورمان به قطر بازگشته و فصل آینده با پیراهن العربی در این ک...

بهبودی مصدومیت آزمون و رضاییان

فدراسیون فوتبال اعلام کرد با نظر کادر پزشکی تیم ملی، مصدومیت رضاییان و آزمون رو به به...

فوتبال ساحلی ایران برابر اوکراین به پیروزی رسید

 نخستین دیدار تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که مقابل اوکراین در مسابقات جهانی ورزش‌های س...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news