اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 20 تیر 1399
21 آبان 1398 21 آبان 1398
16:00 16:00

ثبت نام مسکن ملی در این دو شهر به حد نصاب رسید

صبح امروز ثبت نام در طرح ملی مسکن در 4 استان سیستان‌وبلوچستان، قم، خراسان‌شمالی و خراسان‌جنوبی آغاز شد و ظرفیت ثبت نام در دو شهر قم و کهک تکمیل شد.

تهاجم نمای «رومی» به شهر قم

تنها پس از دو ساعت  از شروع ثبت نام طرح اقدام ملی در چهار استان، ظرفیت ثبت نام در دو شهر قم و کهک به حد نصاب رسید.

به گزارش سلام نو، پس از ا علام شرایط نام‌نویسی در طرح اقدام ملی در روز شنبه که  مهلت سه روزه برای بارگذاری مدارک به متقاضیان داده شد، از صبح امروز ۲۱ آبان ماه ثبت نام در چهار استان سیستان‌وبلوچستان، قم، خراسان‌شمالی و خراسان‌جنوبی آغاز شده که طبق اعلام مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن، ثبت‌نام برای دو شهر قم و کهک در استان قم به حد نصاب رسیده است.

پروانه اصلانی،  مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن با اعلام این خبر گفت: تاکنون در استان‌های سیستان‌وبلوچستان ۴۰۸۵ نفر، خراسان‌جنوبی ۲۰۵۹ نفر، خراسان‌شمالی ۶۰۹ نفر و قم ۴۳۹۹ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: در مجموع در استان‌های قم ۵ شهر، در سیستان و بلوچستان ۱۸ شهر، در خراسان‌جنوبی ۲۳ شهر و در خراسان‌شمالی نیز ۵ شهر در برنامه اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند.

اصلانی همچنین تاکید کرد: رصد و پایش در حد امکان در هنگام ثبت نام انجام و سایر مواردی که نیاز به استعلام و بررسی بیشتر دارد در مراحل دیگر تکمیل خواهد شد.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن همچنین گفت: در خصوص رصد و پایش چنانچه افرادی حذف شوند به تعداد حذف‌شدگان، سامانه برای افراد دیگر باز می‌شود.  همچنین در صورت تامین مجدد زمین، سامانه مجددا برای شهرهایی که ثبت نام آنها به اتمام رسیده، باز خواهد شد.

وی تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که تمامی ۴۰۰ هزار خانوار طرح اقدام ملی تعیین تکلیف شوند و ۴۰۰ هزار واحد طبق برنامه در شهرهای موردنظر احداث و در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار گیرد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

زمان تحویل واحدهای مسکن ملی مشخص شد

محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: واحدهای مسکن ملی تابست...

برنامه‌ وزارت راه برای احداث مسکن فرهنگیان، کارگران و بازنشستگان

معاون وزیر راه و شهرسازی مجموعه برنامه‌ها و سیاست‌ها برای اجرایی‌شدن تفاهم‌نامه احداث...

قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو/تصاویر

مراسم قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو به منظور ایجاد تعادل در بازار خودر...

آغاز ثبت نام پیامکی مرحله دوم مسکن ملی

 محمد محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، از آغاز ثبت نام پیامکی مرحله...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news