اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
21 آبان 1398 21 آبان 1398
15:02 15:02

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از ۲۳ آبان ماه شروع و تا 26 آبان ادامه دارد و جدول رشته محل های این مرحله در 22 آبان ماه منتشر می شود.

آرم دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از روز پنج شنبه ۲۳ آبان ماه آغاز و تا روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش سلام نو، پیرو مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از روز پنج شنبه ۲۳ آبان ماه آغاز و تا روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد که براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند ( اعم از پذیرفته شدگان یا مردودین اعلام نتیجه قبلی این مقطع و یا افرادی که در مرحله قبل انتخاب رشته ننموده‌اند) به منظور شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته محل در دانشگاه آزاد اسلامی می توانند طی روزهای فوق با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش و پذیرش به آدرس http://azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

مرکز سنجش و پذیرش دانشجو دانشگاه آزاد همچنین اعلام کرد که جدول رشته محل های این مرحله از پذیرش دانشجو طی اطلاعیه ای در روز چهارشنبه ۲۲ آبان ماه منتشر خواهد شد./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

شرایط تحصیل همزمان دو رشته در دانشگاه آزاد

 محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، از تحصیل همزمان در دو رشته غیرپزشکی  بصور...

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد 98 اعلام شد/ 22 هزار نفر پذیرفته شدند

دکتر حسین توکلی مشاو عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: 22 هزار نفر در تکمیل ظرفیت آزمو...

تکمیل ظرفیت ارشد دوباره تمدید شد

دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تکمیل ظرفیت ارشد دوباره تا فرد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news