اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
21 آبان 1398 21 آبان 1398
16:36 16:36

معضل ملی پوشان زیاد برای سپاهان

حضور ملی پوشان سپاهان در تیم بزرگسالان و امید شرایط دشواری را برای این باشگاه رقم خواهد زد، به ویژه در آذرماه که باید بدون داشتن امید نورافکن برخی از بازی های خود را انجام بدهد.

به گزارش سلام نو، تیم ملی امید ایران دو روز پیش تهران را به مقصد اندونزی برای انجام دو دیدار دوستانه برابر امیدهای این کشور در شرایطی ترک کرد که امید نورافکن و علی کی خسروی دو بازیکن سپاهان در لیست حمید استیلی حضور داشتند.

امیدهای ایران که برای حضور در بازی های مقدماتی المپیک 2020 توکیو آماده می شوند، روز آینده و 27 آبان ماه دو بازی دوستانه برابر اندونزی برگزار می کنند و سپس راهی قطر می شوند تا در تاریخ 30 آبان هم با امیدهای قطر در خاک این کشور بازی کنند.


طبق برنامه از پیش تعیین شده، تیم فوتبال سپاهان باید روز شنبه یکم آذرماه در آبادان با صنعت نفت مصاف بدهد و این یعنی امیرقلعه نویی نمی تواند از نورافکن که بازیکن فیکس او در بازی های گذشته بوده و سه پاس گل نیز به نام او مقابل تیم های ذوب آهن، پرسپولیس و شاهین بوشهر ثبت شده استفاده کند.


البته باشگاه سپاهان برای تغییر زمان بازی هم با سعید فتاحی مسئول سابق کمیته مسابقات سازمان لیگ و هم با سهیل مهدی مسئول فعلی صحبت کرده، ولی به دلیل اینکه آنها باید در تاریخ 5 آذرماه و بلافاصله پس از دیدار برابر نفت آبادان، آماده جام حذفی و دیدار برابر پیکان شوند و بازی های آسیایی آنها نیز به زودی آغاز می شوند، امکان تعویق بازی وجود نداشت تا به ناچار امیرقلعه نویی با غیبت امید نورافکن موافقت کند.


باید به این نکته اشاره کرد که سایر دعوت شده ها به تیم امید نیز شرایط مشابهی دارند؛ به عنوان مثال محمدرضا آزادی مهاجم تراکتور و جیبره وینگر تیم صنعت نفت نیز در بازی هفته یازدهم رقابت ها حضور نخواهند داشت.


محمد محبی و پیام نیازمند دیگر بازیکنان ملی پوش سپاهانی ها هستند که با ملی پوشان دیگر آماده دیدار برابر اردن می شوند. این دو بازیکن پس از دیدار ایران برابر عراق که پنج شنبه همین هفته (23 آبان ماه) برگزار می شود، به اردوی طلایی پوشان اضافه می شوند تا آماده دیدار برابر نفت آبادان شوند.

سپاهان آذرماه فشرده ای در پیش دارد و باید طی یک ماه در 7 مسابقه حاضر بشود./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ممنوعیت ورود هواداران سابقه دار سپاهان به ورزشگاه

مسئول فرهنگی باشگاه سپاهان گفت که انتظامات را انتخاب کرده ایم تا با هوادارانی که در ج...

نیازمند به شایعه پرسپولیسی شدنش واکنش نشان داد

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان در واکنش به شایعه پرسپولیسی شدندش گفت: اگر قسمت شود می‌خ...

قلعه نویی باید بین سپاهان و تیم ملی یکی را انتخاب کند

فدراسیون فوتبال برای اعلام نام سرمربی تیم ملی منتظر پاسخ مثبت قلعه نویی و سپاهان است ...

نشست سه جانبه برای حضور قلعه نویی در تیم ملی!

قرار است فردا نشستی میان سران فدراسیون فوتبال با قلعه‌نویی و نمایندگان باشگاه سپاهان ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news