اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
21 آبان 1398 21 آبان 1398
19:47 19:47

حذف ۴ صفر از پول ملی همچنان بلاتکلیف

به گفته سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورا، لایحه حذف ۴ صفر از پول ملی در این کمیسیون به تصویب نرسید و بررسی آن به نشست بعدی موکول شد.

لایحه حذف ۴ صفر پول در کمیسیون تصویب نشد

به گزارش سلام نو، «سید حسن حسینی شاهرودی» سه شنبه شب در خصوص دستورکار نشست امروز کمیسیون اقتصادی گفت: در نشست عصر امروز کمیسیون قرار بود وزیر کشور در جلسه حضور یابد و به پرسش های چند نماینده پاسخ دهد. بررسی لایحه حدف ۴ صفر از پول ملی و طرح مالیات بر عایدی مسکن از دیگر برنامه های مورد بررسی امروز کمیسیون اقتصادی بود.

وی اضافه کرد: قرار بود وزیر کشور به سوالات آقایان حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه  و  سیدجواد حسینی کیا نماینده سنقر  پاسخ دهد که به دلیل حضور نیافتن وزیر، این سوالات برابر با آیین نامه به صحن علنی مجلس ارجاع می‌شود.

نماینده مردم میامی و شاهرود در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان بررسی چند ماده از طرح مالیات برعایدی مسکن در کمیسیون اقتصادی گفت: کلیات طرح پیشتر در کمیسیون اقتصادی مطرح و بررسی شده بود و امروز هم چند ماده از آن مورد بررسی قرار گرفت.

حسینی شاهرودی درباره لایحه حذف ۴صفر از پول ملی نیز تصریح کرد: این لایحه در کمیته پولی بانکی بررسی و تصویب شد اما در کمیسیون به تصویب نرسید.

وی ادامه داد: بررسی لایحه حذف ۴ صفر از پول آن به جلسه بعدی موکول شد./ ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

مزایای حذف چهار صفر از پول ملی

دولت که لایحه حذف چهار صفر از پول ملی را به مجلس فرستاده بود، دیروز در مجلس شورای شور...

حذف ۴ صفر از پول ملی پیشنهاد صندوق بین المللی پول بوده است

آن طور که مشاور معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری   می گوید مطرح شدن حذف 4 صفر و گام بر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news