اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
21 آبان 1398 21 آبان 1398
20:37 20:37

دور تازه حملات رژیم صهیونیستی به غزه آغاز شد

بعد از آنکه حملات اسرائیل باعث شهادت 7 فلسطینی شد،ارتش رژیم صهیونیستی از موج جدید حملات این رژیم به مواضع گروه‌ های مقاومت در غزه خبر داد.

غزه

به گزارش سلام نو، به نقل از پایگاه خبری العهد لبنان، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، دور جدیدی از حملات علیه اهداف وابسته به جهاد اسلامی فلسطین در نوار غزه را آغاز کرده است.

طبق این گزارش، با شهادتسه فلسطینی دیگر در اثر حمله هوایی رژیم صهیونیتی به بیت حانون، شمار شهدای حملات امروز این رژیم به نوار غزه به هفت تن افزایش یافت.

طبق این گزارش، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی دو موضع جهاد اسلامی را در شمال "النصیرات" در مرکز نوار غزه هدف قرار دادند. در همین راستا، پایگاه خبری عربی ۲۱ نیز گزارش داد که جنگنده‌های اسرائیل یک موضع مقاومت را در شمال نوار غزه هدف قرار دادند.

همچنین ارتش رژیم صهیونیستی نیز مدعی شد که تانک‌های این رژیم سه برج دیدبانی جهاد اسلامی در غزه را هدف قرار دادند. به دنبال حمله نیروهای رژیم صهیونیستی به منزل بهاء ابو العطا، فرمانده برجسته گردان‌های القدس، وی و همسرش به شهادت رسیده و چهار فرزند آن دو نیز زخمی شدند.

نفتالی بنت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز در پی تداوم شلیک موشک به شهرک‌های صهیونیست نشین از سوی گروه‌های مقاومت در واکنش به ترور ابو العطا، حالت فوق‌العاده 48 ساعته در اراضی اشغالی اعلام کرد.

از سوی دیگر کانال ۱۳ رژیم صهیونیستی از اصابت موشک به ساختمانی در شهرک صهیونیست نشین سدیروت خبر داد.

مقاومت فلسطین در واکنش به ترور بهاء ابو العطا اقدام به شلیک ۱۵۰ راکت و موشک کرد که صدای انفجارهایی در شمال غزه شنیده شد و گفته می‌شود منبع آن سامانه دفاع هوایی گنبد آهنین بوده است./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

حسن نصرالله: مشکلات مردم لبنان به خاطر تفرقه است

 سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان گفت: آمریکا و اسرائیل در رفع خطر حزب‌الله علیه...

سوریه را ویتنام ایران می‌کنیم

بعد از آنکه روز گذشته ایسرائیل کاتز، وزیر امور خارجه اسرائیل، مستقیم ایران را با حمله...

ترامپ: من بهترین دوست اسرائیل هستم!

رئیس‌ جمهور آمریکا در اجلاس «شورای ملی اسرائیل-آمریکا» در فلوریدا خود را بهترین دوست ...

گزافه گویی اسرائیل: سوریه را تبدیل به ویتنام ایران میکنیم!

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی هم در اظهاراتی از روی شکست و ناکامی در برابر محور مقاومت، ایر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news