اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
21 آبان 1398 21 آبان 1398
21:19 21:19

کدام اعضای مجمع ثروت خود را ثبت کردند؟

دبیر و برخی اعضای مجمع تشخیص با حضور در دفتر موقت «ثنا» ضمن دریافت آموزش‌ های لازم، در سامانه ثبت دارایی مسئولان جمهوری اسلامی ایران ثبت‌ نام کردند.

این اعضای مجمع تشخیص مصلحت، دارایی‌های خود را ثبت کردند

به گزارش سلام نو به نقل از اداره کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، فرآیند ثبت دارایی مسئولان نهادهای مهم حاکمیتی با حضور کارشناسان مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه در مجمع تشخیص مصلحت نظام با نام نویسی آقایان محسن رضایی، پرویز داوودی، حسین مظفر، سیدمحمد میرمحمدی، محمدرضا عارف، مرتضی نبوی، سیدمصطفی میرسلیم، داوود دانش‌جعفری، وحیدی، علی آقامحمدی، محمدجواد ایروانی و حجج الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم و مجید انصاری آغاز شد.

فعالیت دفتر موقت سامانه«ثنا» فردا و روزهای آینده با همکاری مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه برای ثبت نام سایر اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه خواهد داشت.

پیش از این و به منظور تسهیل فرآیند ثبت دارایی مسئولان جمهوری اسلامی، مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه برای ایجاد دفاتر موقت در نقاط مهم حاکمیتی اعلام آمادگی کرده بود. ایجاد این دفاتر در راستای  ثبت نام "ثنا" توسط مسئولان بوده، مسئولان مذکور می‌توانند در این سامانه اموالشان را  ثبت کنند.

با توجه به قرار گرفتن سامانه ثبت دارایی در بستر شبکه ملی اطلاعات، بسیاری از مسئولان پس از اخذ حساب کاربری شخصی "ثنا" اطلاعات اموال و دارایی خود را  در سامانه ثبت دارایی اظهار کرده اند. در فرآیند اظهار دارایی لازم است اشخاص به اعتبار کلیه سمت هایی که پس از لازم‌الاجرا شدن قانون رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ عهده‌دار شده اند، در بازه زمانی ابتدا و انتهای مسئولیت دارایی خود را در فرم های پیش بینی شده سامانه اعلام نمایند.

همچنین اگر شخصی هم‌زمان بیش از یک سمت دارد موظف است به اعتبار هر سمت در شروع و پایان دوره مسئولیت نسبت به ارائه فهرست دارایی موضوع ماده ۴ قانون مذکور اقدام کند./ خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

اعتراض مطهری به دخالت مجمع در قانونگذاری

نماینده مردم تهران در مجلس در نامه‌ای خطاب به مقام معظم رهبری به دخالت مجمع تشخیص مصل...

ثبت نام یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در انتخابات مجلس

مصطفی میرسلیم رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در انتخا...

صفار هرندی: باید دوره آزمون و خطا را پشت سر بگذاریم

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:تاکنون مدیران با آزمون و خطاهای خود هزینه‌هایی بر کش...

واکنش آملی لاریجانی به ناآرامی های بنزینی

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که با حرکت عظیم باشکوه و گسترده مردم در سراسر ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news