اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
21 آبان 1398 21 آبان 1398
22:37 22:37

هشدار شدید حماس به رژیم صهیونیستی

سخنگوی جنبش حماس به شبکه خبری «الاقصی» گفت که اگر رژیم صهیونیستی حملات خود علیه غزه را افزایش دهد، مقاومت دست بسته نخواهد بود.

حماس طی بیانیه‌ای به رژیم صهیونیستی هشدار جدی داد

به گزارش سلام نو، جنبش حماس سه‌شنبه شب با صدور بیانیه‌ای تهدید کرد که اگر رژیم صهیونیستی حملات خود علیه غزه را افزایش دهد، مقاومت هم پاسخ خواهد داد.

فوزی برهوم گفت حماس اشکالی نمی‌بیند که برای مهار رژیم صهیونیستی و توقف تجاوزات آن علیه غزه، میانجی‌گری از سوی هر طرفی صورت بگیرد.

به نوشته وبگاه فلسطینی دنیا الوطن، «حازم قاسم» دیگر سخنگوی حماس هم در صفحه توئیتر خود نوشت که حمایت مستمر مردم فلسطین از مقاومت و گزینه‌های پاسخگویی آن، از مهمترین عوامل پایداری مقاومت در برابر جنایت‌های اشغالگران است.

رژیم صهیونیستی امروز به صورت همزمان به نوار غزه و دمشق حمله کرد و دو نفر از اعضای ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین را ترور کرد، اما عملیات ترور دمشق در تحقق هدف ناکام ماند.

حمله صبح سه‌شنبه رژیم صهیونیستی به منزل مسکونی «بها ابوالعطا» از رهبران جنبش جهاد اسلامی به شهادت وی و همسرش منجر شد. در حمله دیگر رژیم صهیونیستی به منطقه «المزه» دمشق، «معاذ» فرزند «اکرم العجوری» از اعضای دفتر سیاسی جهاد اسلامی به شهادت رسید.

نیروهای مقاومت در نوار غزه هم در واکنش به این حملات رژیم صهیونیست، تل‌آویو و شهرک‌های صهیونیستی را با ده‌ها راکت هدف قرار دادند. مقاومت فلسطین در پاسخ به این جنایات تا کنون نزدیک به ۲۰۰ راکت و موشک به سمت فلسطین اشغالی شلیک کرده است./ فارس

اخبار مرتبط

icon news

کنست رژیم صهیونیستی منحل شد

به منظور برگزاری انتخابات سراسری در فلسطین در ماه مارس، کنست اسرائیل پیش‌نویس لایحه ا...

محافظ شخصی نتانیاهو تیر خورد!

یک شلیک اشتباه  باعث زخمی شدن محافظ نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی شده است.

رئیس‌جمهور آمریکا: اسرائیل در کاخ سفید دوستی بهتر از من نداشته!

دونالد ترامپ اعلام کرد من به تمام وعده‌هایم در قبال اسرائیل عمل کرده‌ام و این نشان می...

حماس درباره تعرض مکرر به مسجد الاقصی هشدار داد

سخنگوی حماس اعلام کرد اگر تعرض شهرک‌نشینان به مسجد الاقصی ادامه داشته باشد اوضاع فلسط...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news