اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
22 آبان 1398 22 آبان 1398
10:40 10:40

استراماچونی: ایران فوتبالیست‌های خوبی دارد

آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال بیان کرد بعد از آمدن به ایران متوجه شدم فوتبال در ایران ارزش بالایی داشته و ایران فوتبالیست‌های خوبی نیز دارد.

آندره‌آ استراماچونی - تمرین استقلال

به گزارش سلام نو، سرمربی استقلال در حاشیه همایش بین‌المللی فوتبال کلینیک به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال در حاشیه همایش بین‌المللی فوتبال کلینیک اظهار کرد: این کنگره‌ها به صورت کلی اهمیت زیادی برای ورزش دارد. به خصوص برای ایران چون در ایران، اشتیاق فوق‌العاده‌ای برای فوتبال وجود دارد. ما مسئول این هستیم که اشتیاق را به مردم انتقال دهیم. این برای تمام طرفداران فوتبال به خصوص طرفداران میلیونی استقلال است.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا پس از اعتراض‌هایش در بازی صنعت نفت آبادان، فتحی با او صحبت کرده است، گفت: نه، من هنوز فرصت این را پیدا نکردم که با آقای فتحی صحبت کنم ولی قطعا با او دیدار خواهم داشت. این‌ها نکات کلی هستند. ما استقلال، یکی از برترین تیم‌های آسیا با طرفداران میلیونی هستیم. باید توقعاتی که از ماست، بر مبنای امکانات و حمایتی که از ما می‌شود، باشد. ما نمی‌توانیم توقع ۱۰۰ داشته باشیم در حالی که حمایت از ما ۲۰ است. هدف من این است که باشگاه را به صورت کلی ارتقا دهیم و پیشرفت کنیم. اعتراضی که من می‌کنم، اعتراض منفی نیست، بلکه اعتراض مثبت است در جهت بهبود شرایط باشگاه. من فکر می‌کنم، هر که استقلال را دوست دارد، مانند من فکر می‌کند.

سرمربی استقلال درباره نقش فوتبال در ایران بیان کرد: من از این موضوع خوشحالم. من که از مدرسه مربیان ایتالیا به ایران آمدم، از این موضوع خوشحالم. الان که در ایران کار می‌کنم، فهمیدم که فوتبال در ایران ارزش بالایی دارد. ایران فوتبالیست‌های خوبی دارد اما خیلی خوب راجع‌ به آن‌ها در دنیا تبلیغ نشده است. امیدوارم وسیله‌ای شوم که فوتبالیست‌های ایران در دنیا بیشتر شناخته شوند.

استراماچونی همچنین راجع به سفری که به شیراز داشت، گفت: من الان در ایران زندگی می‌کنم و به این کشور احترام می‌گذارم. ایران تاریخی غنی دارد و امپراتوری پارسی یکی از بزرگترین امپراتوری‌ها بوده است، پس وقتی در این کشور زندگی می‌کنیم مهم است که راجع به تاریخش بدانیم.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

بازگشت استراماچونی به سری آ با هدایت کالیاری

خبرنگار معروف ایتالیایی، لحظاتی پیش تایید کرد که آندره آ استراماچونی سرمربی پیشین است...

تجمع دوباره هواداران استقلال جلوی باشگاه+عکس

بار دیگر هواداران استقلال مقابل ای باشگاه تجمع کردند تا صدای اعتراض خود را به مدیران ...

استراماچونی انتخاب اول و آخر همه

علی خطیر، مسئول مذاکره با سرمربی تیم استقلال بیان کرد همه مدیران و پیشکسوتان استقلال ...

اعلام ترکیب استقلال مقابل شهرخودرو

آندره‌آ استراماچونی ۱۱ بازیکن اصلی تیمش برابر شهر خودرو را مشخص کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news