اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
24 آبان 1398 24 آبان 1398
17:15 17:15

مهران مدیری از آذرماه با «دورهمی» می‌آید

 مجموعه «دورهمی»به کارگردانی مهران مدیری از آذرماه روی آنتن می‌رود. استقبال کم نظیر بینندگان دلیل ساخت دوباره این مجموعه عنوان شده است. 

مهران مدیری چرا راضی به بازگشت «دورهمی» شد؟/ آغاز پخش از آذرماه

به گزارش سلام نو، سید مصطفی احمدی تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «دورهمی» درباره تولید و پخش سری جدید این مجموعه با وجود اعلام قطعی منتفی شدن دنباله آن گفت: با توجه به استقبال کم‌نظیر بینندگان عزیز از چند سری قبل برنامه «دورهمی»، همچنین پیشنهاد سازمان صداوسیما و تأکید مهران مدیری مبنی‌بر آنکه برنامه‌ای تولید شود که همه مردم در سراسر کشور بدون پرداخت هزینه امکان دسترسی به آن را داشته باشند و باعث بهتر شدن حال مردم شود، تصمیم گروه بر آن شد که تولید «دورهمی» برای پخش از تلویزیون را مجدداً آغاز کنیم.

احمدی درباره اینکه چه تغییراتی قرار است در این برنامه انجام شود، اظهار کرد: «دورهمی» در حال حاضر با همان سبک و ساختار قدیمی به آنتن بازمی‌گردد و با تشکیلِ اتاق فکر  مشغولِ ایده‌پردازی برای اضافه کردن بخش‌های جذاب و گوناگون به برنامه هستیم که به تدریج در طول کار انجام خواهد شد.

مهران مدیری و مصطفی احمدی

وی همچنین در پاسخ به شروع ضبط این مجموعه عنوان کرد: به زودی ضبط و تصویربرداری مجموعه را آغاز می‌کنیم و «دورهمی» طی یک یا دو هفته آینده روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

تهیه‌کننده «دورهمی» در پایان در پاسخ به اینکه این مجموعه چه رویکرد جدیدی برای رضایت مخاطبان دارد هم عنوان کرد: طی بیش از سی سال فعالیت هنری ِ مهران مدیری، همواره شاهد نوآوری و ارائه سبک‌های گوناگون از ایشان در کارهای مختلف بوده‌ایم که مورد توجه مردم هم قرار گرفته و در سری جدید برنامه «دورهمی» هم این اتفاق تکرار خواهد شد.

/مهر

اخبار مرتبط

icon news

مهران مدیری شب یلدا با «دورهمی» می‌آید

پیمان قانع طراح دکور«دورهمی» خبری مبنی بر پخش شدن برنامه دورهمی در شب یلدا منتشر کرده...

عکسی از طرفداران گلزار و مدیری !

گلایه های تند فریدون شهبازیان از حال و روز این روزهای دنیای موسیقی سوژه ای برای طرح ی...

مهران مدیری و پیمان معادی کارشان با هم تمام شد

«درخت گردو» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و بازی مهران مدیری و پیمان معادی تصویربردار...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news