اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
24 آبان 1398 24 آبان 1398
15:28 15:28

حمله هواداران رونالدو به سرمربی یووه+تصاویر

دیشب کریستیانور رونالدو یک هت ریک خاص انجام داد تا نهمین هتریک ملی خود را ثبت کند و باعث شود تا اطرافیانش انگشت انتقاد را به سمت ساری، سرمربی یوونتوس بگیرند.

به گزارش سلام نو، کریستیانو رونالدو دیشب نمایش فوق العاده ای برابر لیتوانی از خود ارائه داده و با ثبت هت تریک موفق شد گل شماره 98 خود با لباس تیم ملی پرتغال را به ثمر رسانده و گام بلندی برای رسیدن به رکورد علی دایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ بردارد.

اما این هت تریک در شرایطی رخ داد که در هفته های اخیر این ستاره پرتغالی در ترکیب یوونتوس حواشی فراوانی را تجربه کرده بود و مائوریتسیو ساری، سرمربی یووه در دو بازی متوالی وی را تعویض کرده بود که این اتفاق هرگز به مذاق کریستیانو رونالدو خوش نیامد.

حالا و بعد از هت تریک دیشب، فرناندو سانتوس به نوعی به مائوریتسیو ساری و تصمیمات او در مورد کریستیانو رونالدو طعنه زده و گفت: "افرادی وجود دارند که نسبت به رونالدو تردید دارند، اما من هیچوقت نسبت به توانایی های وی شک نداشته ام."

همچنین خواهر رونالدو نیز در صفحه خود نوشت: "او کار خود را انجام داد، تصور کنید اگر کریستیانو نبود. افتخار خواهر، حالا کمی فکر کنید."

هدف همگی این حملات مائوریتسیو ساری است و به نظر می رسد اطرافیان کریستیانو رونالدو قصد داشته اند توانایی های این بازیکن را به سرمربی یوونتوس یادآوری کنند.

اخبار مرتبط

icon news

خواهر رونالدو به فن دایک حمله کرد/ در حد کریس نیستی!

خواهر کریستیانو پاسخ تندی به مصاحبه دیشب ویرژیل فن دایک داد و خطاب به وی گفت: جایی که...

جایزه ویژه رونالدو در شبی که مسی توپ طلا برد

 جایزه بهترین فوتبالیست سال ایتالیا دیشب در حالی به رونالدو رسید که لیونل مسی، رقیب ا...

دیدار سرنوشت ساز رونالدو و سرمربی یووه

رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس و سرمربی این تیم ملاقاتی برای از بین بردن اختلافات انجا...

کریستیانو رونالدو روز به روز به رکورد دایی نزدیک می شود

علی دایی رکورد 109 گل زده ملی را امکان دارد به رونالدو واگذار کند. رونالدو در مسابقات...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news