اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 18 تیر 1399
24 آبان 1398 24 آبان 1398
17:00 17:00

سهمیه مازاد بنزین برای تاکسی‌ها!

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد با سمیه‌بندی بنزین هیچ‌گونه افزایش نرخی در کرایه تاکسی‌ها وجود نخواهد داشت.

اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پی افزایش قیمت بنزین

به گزارش سلام نو، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که حمل و نقل عمومی با تمام ظرفیت آماده سرویس‌دهی به شهروندان است همچنین هیچ‌گونه افزایش نرخی در کرایه تاکسی‌ها وجود نخواهد داشت.

در اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران آمده است:«با تبریک ایام ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) به اطلاع عموم شهروندان می‌رساند که با توجه به سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین، از فردا (۲۵ آبان‌ ماه) تمام سامانه‌های فعال در حمل و نقل عمومی تهران و حومه شامل خطوط هفت‌گانه مترو، خطوط تندرو و عادی اتوبوسرانی و ناوگان تاکسیرانی با حداکثر ظرفیت، آماده خدمت‌رسانی به مسافران است.

همچنین با توجه به سهمیه تعیین‌شده برای تاکسی‌ها، هیچ‌گونه افزایش نرخی در کرایه تاکسی‌ها وجود نخواهد داشت. بدیهی است در صورت نیاز به سهمیه بیشتر برای تاکسی‌ها این امکان وجود دارد که با هماهنگی وزارت کشور و برحسب میزان پیمایش تاکسی‌ها، سهمیه مازاد تعیین شود.

مدیران و پرسنل شرکت بهره‌برداری مترو، شرکت واحد اتوبوسرانی، سازمان تاکسیرانی و مسئولان ذی‌ربط در مناطق بیست و دو گانه شهر تهران موظف‌اند با تمام امکانات و ظرفیت ناوگان، شرایطی ایجاد کنند که سفرهای شهروندان با سهولت و آرامش و بدون هرگونه مشکل و تأخیری انجام گیرد.»

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

خدمات‌رسانی حداکثری به شهروندان تهرانی

پیروز حناچی، شهردار تهران، در دستوری معاونت حمل و نقل و ترافیک را ملزم به خدمات‌رسانی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news