اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 14 فروردین 1399
25 آبان 1398 25 آبان 1398
14:40 14:40

شهرداری برای خرید دوچرخه و موتورسیکلت برقی وام می دهد

شهرداری تهران اعلام کرده است که برای خرید دوچرخه تا 80 درصد قیمت آن وام می دهد و برای خرید متورسیکلت برقی 13 میلیون تومان وام 4 درصد می دهد.

به گزارش سلام نو، با توجه به افزایش بیش از اندازه ی آلودگی هوا در اکثر شهرهای بزرگ دنیا و هم­ چنین شلوغی و ترافیک بیش از اندازه، موتورسیکلت­ های شهری بیش از گذشته در معرض توجه قرار گرفته ­اند.

موتورسیکلت های برقی در حال حاضر از محبوبیت زیادی در بازار جهانی برخوردار بوده و با توجه به کاهش هزینه ‌های سوخت و زیان حداقلی برای محیط زیست، از فروش بالایی بهره‌مند هستند.

موتورسیکلت های برقی ها با طرح های متفاوت و استاندارد جدید وارد عرصه بازار رقابتی شده و جایگزین خوبی برای خودروها و موتور سیکلت هایی هستند که سوخت فسیلی های مانند بنزین و گازوئیل مصرف می کنند.

موتورسیکلت برقی

شهرداری تهران اعلام کرده است که تسهیلات خرید برای دوچرخه های معمولی تا حداکثر ٢ میلیون و ٥٠٠ هزار تومان و برای دوچرخه ‌های برقی ٥ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. البته ٨٠ درصد قیمت دوچرخه تسهیلات به آن تعلق می‌گیرد.

تسهیلاتی که قرار است برای خرید موتورسیکلت برقی توسط شهرداری ارائه شود ١٣ میلیون تومان وام ٤ درصد است و اولویت با کسانی است که کار خود را از طریق موتورسیکلت انجام می‌ دهند.

برای اینکه تسهیلات خرید موتورسیکلت برقی ارائه شود، باید مالک موتورسیکلت کاربراتوری، گواهی اسقاط موتورسیکلت قدیمی را ارائه دهد./ دیجیاتو

اخبار مرتبط

icon news

تهرانی‌ها تمایلی به دیدن برج میلاد دارند؟

طبق نظرسنجی از یک جامعه آماری  دو هزار نفری از شهروندان بالای ۱۸ سال تهران مشخص شده ۶...

اوبر دنبال وام دادن به راننده‌های خود است

سرویس تاکسی اینترنتی اوبر که تحت مدیریت دارا خسروشاهی است در تازه‌ترین اقدام خود به ر...

مخالفت شهرداری تهران بی‌قاعدگی تاکسی‌های آنلاین

یک مدیر شهرداری تهران اعلام کرد که با بی قاعدگی در کسب و کار تاکسی های آنلاین مخالف ا...

پیشرفته‌ترین دوچرخه دنیا را ببینید

شرکت سوئدی "استارک"(Stark) یک دوچرخه برقی جدید ساخته است که با اثر انگشت راه می‌افتد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news