اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 05 بهمن 1398
25 آبان 1398 25 آبان 1398
13:30 13:30

آمادگی استان‌های شمالی در صورت وقوع سیل

جبار کوچکی نژاد اعلام کرد با توجه به تجربه استان‌های شمالی در بارش باران با حجم زیاد خوشبختانه همواره آمادگی لازم برای پیش گیری از وقوع سیلاب و یا طغیان رودخانه ها وجود دارد.

میدان شهرداری رشت

به گزارش سلام نو، نماینده مردم رشت در مجلس تاکید کرد که دستگاه‌های خدمات شهری آماده خدمت‌رسانی به مردم بوده و مشکل خاصی برای مواجه با افزایش بارش‌ها وجود ندارد.

جبار کوچکی نژاد با اشاره به پیش بینی تداوم بارش برف و باران در کشور و استان های شمالی و اقدامات انجام شده برای پیشگیری از وقوع سیلاب، بیان کرد:  از آنجا که در استان‌های شمالی تجربه بارش با حجم بالا وجود دارد خوشبختانه همواره آمادگی لازم برای پیش گیری از وقوع سیلاب و یا طغیان رودخانه ها وجود دارد.

وی در ادامه اظهار کرد: خوشبختانه لایروبی رودخانه‌ها انجام شده و رودخانه توان حمل آب حاصل باران را دارند. در سطح شهر نیز با توجه به تجربه بارش‌های زیاد تدابیر لازم برای جلوگیری از اخلال در تردد مردم اندیشیده شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس تصریح کرد: با توجه به بالا بودن بارش‌ها مردم و مسئولان راه هدایت آب از منازل و سطح شهر را دانسته و خوش بختانه تاکنونی مشکلی در این زمینه نداشتیم.

وی افزود: دستگاه‌های خدمات شهری آماده خدمت رسانی به مردم هستند و مشکل خاصی وجود ندارد.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

واکنش حناچی به پولی شدن تونل ها در تهران

شهردار تهران درباره انتشار خبر پولی شدن تونل ها در تهران گفت: این موضع در حد یک نظریه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news