اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
25 آبان 1398 25 آبان 1398
21:21 21:21

نماینده مجلس: گروهی در پی سیاسی‌کردن بنزین در آستانه ⁧ انتخابات ⁩ هستند

یک عضو هیات رییسه مجلس ضمن تاکید بر مخالفت اکثر نمایندگان ⁧ مجلس با هرگونه افزایش قیمت ⁧ بنزین ⁩ و سهمیه‌بندی، در عین حال گفت که عده‌ای بدنبال سیاسی‌کردن بنزین در آستانه ⁧ انتخابات ⁩ هستند و مخالفان دولت روی نارضایتی ⁧ مردم موج ⁩ سواری می کنند.

علیرضا رحیمی

به گزارش سلام نو، علیرضا رحیمی در حساب توییتری خود نوشت: «‏سه شنبه هفته گذشته (۲۱ آبان دو روز قبل از اعلام رسمی ⁧ افزایش قیمت بنزین) قبل از جلسه علنی ⁧ مجلس، آقای ⁧ لاریجانی ضمن طرح مباحث مربوط به بودجه سال آینده، نمایندگان را از تصمیم افزایش قیمت ⁧ بنزین مطلع کرد اما حرفی از زمان دقیق اجرای آن گفته نشد.

نمایندگان در جریان تصمیم افزایش قیمت قرار گرفتند ولی کسی از زمان دقیق اجرا مطلع نبود. نمایندگان در جلسات قبلی غیر علنی ⁧ مجلس ⁩ در ماه‌های گذشته که موضوع ⁧ بنزین ⁩ مطرح بود و رای استمزاجی برای گزینه‌های مختلف گرفته شد هم با افزایش قیمت و هم با ⁧ سهمیه‌بندی ⁩ بنزین مخالف بودند.

در جلسه سه‌شنبه فقط تصمیم افزایش قیمت به ⁧ نمایندگان ⁩ اطلاع داده شد. البته نارضایتی مردم از افزایش قیمت ⁧ بنزین ⁩ خصوصا در شرایط جاری تورمی در جلسات به اطلاع تصمیم‌گیرندگان رسانیده شد. ⁧ رئیس قوه قضاییه ⁩ نیزمخالفت خود با افزایش قیمت بنزین را تکذیب کرد تا تاکیدی بر تصمیم اجماعی ⁧ سران قوا ⁩ باشد.

عده‌ای بدنبال سیاسی‌کردن بنزین در آستانه ⁧ انتخابات ⁩ هستند. با اینکه اکثر نمایندگان ⁧ مجلس، مخالف هرگونه افزایش قیمت ⁧ بنزین ⁩ و سهمیه‌بندی بوده‌اند اما مخالفان دولت در سایه نارضایتی ⁧ مردم ⁩ بر این ⁧ موج ⁩ مسابقه سیاسی گذاشته‌اند، یکی نامه‌نگاری می‌کند و دیگری طرح ⁧ دوفوریتی ⁩ را تلفنی خبر می‌دهد.»/ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

علیرضا رحیمی: افزاطیون برای روحانی در مجلس سناریو دارند

عضو هیات رئیسه مجلس در حساب توئیتر خود از احتمال عصبی کردن روحانی با یک سناریوی بنزین...

کیهان: حسام‌الدین آشنا گیج و منگ است!

روزنامه کیهان طنزی کنایه آمیز در مورد صحبت‌های اخیر حسام ‌الدین آشنا منتشر کرده است.

افزایش قیمت‌ها طبیعی است!

رحمانی فضلی وزیر کشور در اظهاراتی گفت با افزایش قیمت بنزین رشد قیمت‌ها طبیعی است. 

علم‌الهدی: ما آمریکا و اسرائیل را بدبخت کردیم/مردم را در طرح های مدیریتی کشور غافلگیر نکنیم

 سیداحمد علم‌الهدی خطیب نماز جمعه حرم رضوی گفت: عارضه امنیتی اصلاح قیمت بنزین تنها به...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news