اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 07 بهمن 1398
26 آبان 1398 26 آبان 1398
09:27 09:27

غفوری فرد: شاید قالیباف سرلیست باشد

علی اکبر ناطق‌نوری هنوز قصد ورود به سیاست را ندارد. غفوری فرد ضمن بیان این نکته از احتمال سرلیستی قالیباف گفته است.

غفوری فرد: احتمال سرلیستی قالیباف وجود دارد/ناطق‌نوری علاقه‌ای به اعلام نظراتش ندارد

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: ظاهراً آقای حدادعادل علاقه‌ای به حضور در انتخابات ندارند. از آقای جلیلی نیز هنوز خبری به گوش نرسیده اما در این میان احتمال سرلیست شدن قالیباف بیش ازدیگران است.

حسن غفوری‌فرد، با اشاره به فعالیت‌های جبهه پیروان خط امام و رهبری برای حضور در انتخابات، اظهار کرد: جبهه پیروان حتماً در انتخابات فعال خواهد بود و با نظر جامعه روحانیت مبارز حرکت خواهد کرد. ما همیشه گفته‌ایم که نظراتمان را با جامعه روحانیت مبارز هماهنگ می‌کنیم و الان هم نظرمان همین است. این عهدی است که از اول انقلاب بسته‌ایم و به آن پایبندیم.

وی افزود: حالا اگر سایر تشکل‌های اصولگرا هم با جامعه روحانیت همراه بودند که شرایط مناسبی خواهد بود اما اگر چنین نشد ما راه خودمان را ادامه می‌دهیم.

غفوری‌فرد با اشاره به حضور علی‌اکبر ناطق‌نوری در جلسات جامعه روحانیت مبارز و علت آن، تاکید کرد: من شخصاً بارها با ایشان صحبت کرده‌ام و خواسته‌ام خودشان در انتخابات شرکت کنند که قبول نکرده‌اند. ایشان در ایجاد همگرایی میان اصولگرایان می‌توانند نقش جدی ایفا کنند چرا که به طور کلی مورد اعتماد اصولگریان نیز هستند. در انتخابات قبلی هم پیشنهاد کردم که آقای ناطق‌نوری کاندیدای ریاست‌جمهوری شوند که قبول نکردند.

این فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: ایشان به دنبال فعالیت مستقیم سیاسی نیستند. البته قطعاً نظراتی سیاسی دارند اما قصد ندارند آنها را در جلسات علنی بیان کنند.

غفوری‌فرد درباره احتمال سرلیستی حدادعادل، جلیلی و قالیباف برای انتخابات مجلس اظهار کرد: ظاهراً آقای حدادعادل علاقه‌ای به حضور در انتخابات ندارند و از آقای جلیلی نیز بی‌خبرم اما در این میان نام آقای قالیباف بیش از دیگران شنیده می‌شود و احتمال سرلیستی وی وجود دارد.

اخبار مرتبط

icon news

کدام چهره‌ها برای انتخابات مجلس تایید یا رد صلاحیت شده‌اند؟

علی مطهری، محمود صادقی، شهیندخت مولاوردی، بهروز نعمتی، سیدحسین نقوی حسینی، نادر قاضی‌...

برای هر کرسی مجلس چند نفر رقابت می کنند؟

سید اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: برای هر کرسی مجلس 55 نفر با هم رقابت...

برنامه انتخاباتی قالیباف چگونه از تلویزیون پخش شد؟

به رغم اینکه اعلام شده بود تصاویر افراد به دلیل اینکه تبلیغات نشود پخش نمی‌شود، اما ه...

آیا «لاریجانی» و «قالیباف» در انتخابات مجلس کاندیدا می شوند؟

محسن کوهکن نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اظهار نظرها در مورد حضور و یا عدم حضور افرا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news