اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
26 آبان 1398 26 آبان 1398
11:10 11:10

یواخیم لوو در پی سرگروهی

خط و نشان آلمانی ها برای سرگروهی از بازی با بلاروس مشخص خواهد شد. یواخیم لوو هدفش را صعود آسان به یورو 2020 اعلام کرده است.

یواخیم لوو

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان هدف بعدی تیمش را سرگروهی و صعود به یورو به عنوان تیم نخست عنوان کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، تیم ملی فوتبال آلمان توانست با برتری ۴ بر صفر برابر بلاروس صعود خودش را به یورو ۲۰۲۰ قطعی کند. ژرمن‌ها اکنون باید در بازی آخر خود در این رقابت‌ها سه‌شنبه برابر ایرلند شمالی قرار گیرند که این آخرین بازی آلمان در انتخابی یورو است.

یواخیم لوو که تیمش با دو امتیاز اختلاف نسبت به هلند در صدر جدول گروه قرار گرفته است درباره پیروزی برابر بلاروس و بازی آخر این تیم در انتخابی یورو گفت: می‌خواستیم قدرت خودمان را در این بازی به رخ بکشیم، قدرتی که باید در یورو ۲۰۲۰ در تابستان آینده نیز نشان دهیم. به دنبال پیروزی پرگل در این دیدار بودیم که توانستیم. بازی ما برابر بلاروس خیلی خوب و کامل بود و از بازیکنان رضایت کامل دارم.

او در ادامه گفت: هلند برابر ایرلند شمالی به تساوی رسید و این نشان دهنده موضوعی است که برتری دو بر صفر ما برابر ایرلند شمالی چه نتیجه خوبی بوده است. من از تیمم در این رقابت‌ها کاملا رضایت دارم. بازی را به خوبی کنترل و مدیریت کردیم. موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم و انگیزه زیادی داشتیم. از حالا به دنبال این هستیم که بتوانیم به عنوان تیم نخست راهی یورو شویم و به همین خاطر در بازی آخر به دنبال کسب برد هستیم تا بازی‌ها را با قدرت به پایان ببریم.

سرمربی آلمان در پایان به درخشش تونی کروس و مانوئل نویر در این دیدار اشاره کرد و گفت: کروس و نویر هر دو بازیکنان بزرگی هستند و الگوهای تیم ما محسوب می‌شوند و بازیکنانی که ما داریم همگی خودشان را با این دو مقایسه می‌کنند.

اخبار مرتبط

icon news

با تجربه‌های به تیم ملی آلمان بر می‌گردند

بعد از حذف زود هنگام و ناباورانه آلمان از جام جهانی 2018 لو تصمیم گرفت تیمش را بازنگر...

ناراحتی آقای خاص از آسیب دیدگی مدافع بایرن!

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان اعلام کرد  آسیب دیدگی شدید مدافع بایرن مونیخ  تمام برنامه...

آقای خاص: شاگردانم با شجاعت بالایی بازی کردند

یواخیم لوو، سرمربی آلمان بعد از دیدار تیمش با تیم ملی آرژانتین اعلام کرد عملکرد بازیک...

نفرات اصلی آلمان و آرژانتین برای بازی امشب مشخص شدند

تیم های ملی فوتبال آلمان و آرژانتین در حالی نفرات اصلی خود را برای بازی امشب در ورزشگ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news