اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 آذر 1398
26 آبان 1398 26 آبان 1398
14:50 14:50

مرد روسری به سر به ایران بازگشت!

سامپراچ فونچو، مربی اهل تایلند که سال قبل به دلیل نوع پوشش خود در سالن مخصوص بانوان سوژه عکاسان شده بود وارد ایران شد.

به گزارش سلام نو، رقابت های جام جهانی کبدی در جزیره کیش، یک مهمان کاملا ویژه داشت. یک مربی اهل تایلند که سال قبل به دلیل نوع پوشش خود در سالن مخصوص بانوان سوژه یکی از مهم ترین و جنجالی ترین تصاویر ورزشی سال را خلق کرد.

سامپراچ فونچو که دقیقا نمی دانست پس از خروج از ایران چه هیاهو و جنجالی در جامعه رسانه ای ایران به وجود آورد این بار با پوششی کاملا متعادل پا به سالن مسابقات کبدی جوانان جهان گذاشت. البته این مرد تایلندی بانمک این بار در هیئت یکی از داوران حاضر در این بازی ها به ایران مراجعه کرد و در بسیاری از بازی ها نیز با حضور در میدان به داوری پرداخت.

از نکات جالب و البته ویژه ای که درباره این مربی سابق و داور فعلی وجود داشت اخلاق خوش وی در برخوردها بود. او که به ناگهان دید مورد استقبال بسیاری از هواداران تیم ملی ایران گرفته تقریبا به هیچ درخواستی برای گرفتن عکس یادگاری نه نمی گفت با لبهایی خندان و صورتی کاملا منعطف، پس از انداختن عکس، با تعظیمی که مخصوص جنوب شرقی آسیاست نهایت احترام را به نفر درخواست کننده می گذاشت.

فونچو که در یکی دو روز پایانی بازی ها در انظار عمومی ظاهر شد تا پایان بازی ها نیز به داوری پرداخت و در نهایت مورد تقدیر رئیس فدراسیون کبدی ایران نیز قرار گرفت.تقدیری که شاید برای خود او هم عجیب و جالب بود؛اگرچه او حالا می داند ایرانی ها افراد مشهور را بدون دلیل واضحی دوست می دارند اگرچه حتی ممکن است برای این شهرت سعی خاصی نکرده باشید!

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

مدال نقره برای پاراتیراندازی ایران

هادی نوری در فینال کامپوند مردان در مسابقات پارا تیراندازی با کمان در تایلند با شکست ...

پیش بینی سرمربی تایلند از قهرمانی جام ملت ها

سرمربی تیم تایلند اظهار کرد که با توجه به بازی تیم ها تا این لحظه به نظر من ایران قهر...

دیدار چین و تایلند با برتری اژدهای آسیا به پایان رسید

تعویض طلایی مارچلو لیپی سرنوشت بازی را به سود چین تغییر داد و موجب برتری اژدهای آسیا ...

ترکیب چین و تایلند اعلام شد

ترکیب دو تیم ملی چین و تایلند در یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا اعلام شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news