اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 آذر 1398
26 آبان 1398 26 آبان 1398
19:16 19:16

ده ها آمبولانس اورژانس تهران آسیب دید

به گفته رییس مرکز اطلاع‌ رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت، تا ظهر امروز در پایتخت دو پایگاه اورژانس غارت شدند و آسیب جدی به ۴۵ دستگاه آمبولانس وارد شد

آخرین آمار خسارات وارده به اورژانس تهران/دو پایگاه اورژانس غارت شدند/آسیب جدی به ۴۵ دستگاه آمبولانس

به گزارش سلام نو، کیانوش جهانپور درباره خسارات ناشی به اورژانس کشور در پی حوادث چند روز گذشته گفت: تا این لحظه هنوز آمار کلی از خسارات وارده به اورژانس کشور در پی برخی حوادث و نا‌آرامی‌ها به دست ما نرسیده است.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت با اشاره به آمار خسارات وارده به اورژانس تهران تا ساعت ۱۲ امروز ادامه داد: متاسفانه ۴۵ دستگاه آمبولانس و خودروی پشتیبانی و عملیاتی آسیب کلی و جدی دیده‌اند؛ به نحوی‌که ۱۰ دستگاه آمبولانس و دو دستگاه خودروی پشتیبانی به کلی از چرخه عملیات خارج شده‌اند.

وی به غارت تجهیزات پزشکی و لوازم و تجهیزات در جریان حوادث ۲۴ ساعت گذشته، تصریح کرد: متاسفانه ۲۰ دستگاه AED و ۱۸ دستگاه ونتیلاتور و ۱۵ دستگاه تله مدیسین آسیب دیدند و دو پایگاه اورژانس نیز غارت و تخریب شدند.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: در این مدت توان عملیاتی از ۲۲۷ کد به ۳۷۴ کد افزایش پیدا کرده و با استفاده از نیروهای خارج از شیفت و همکاران ستاد تهران این عملیات‌ها انجام شده است.

جهانپور بیان کرد: متاسفانه در پی آشوب‌های روز گذشته چهار تن از تکنسین‌ها و پرسنل فوریت‌های پزشکی از سوی آشوبگران درحین امدادرسانی و خدمت‌رسانی مورد ضرب و شتم قرار گرفته و دچار آسیب جرحی شده‌اند./ ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

غارت مخوف و سازماندهی شده آشوبگران در کرج +فیلم

در فیلمی که از دوربین های مداربسته فروشگاه ها و بانک های البرز استخراج شده حمله وحشیا...

ماجرای نیزار ماهشهر چه بود؟ +جزئیات

استاندار خوزستان در جریان دیدار با خانواده شهید رضا صیادی از شهدای امنیت که در ناآرام...

بازداشتی‌های ساده اعتراضات بنزینی سریعاً آزاد شوند

رئیس کل دادگستری استان تهران از قضات خواست تا با مجرمین و اشرار برخورد قاطع قانونی شو...

عوامل انسداد اتوبان تهران ــ کرج بازداشت شدند

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی از بازداشت دو شروری خبر داد که علاوه بر انسداد اتوبا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news