اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
27 آبان 1398 27 آبان 1398
15:55 15:55

خسارت به بانک ها و آتش زدن اتوبوس ها در اصفهان+عکس

حسین امیری معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت : در ناآرامی های چند روز اخیر اصفهان در پی گرانی بنزین 69 بانک آسیب دیدند، 28 اتوبوس آتش گرفتند ، به 3 ساختمان شهرداری تعرض شد و هفت پمپ بنزین و 2 کانکس پلیس آسیب دیدند.

اوضاع نا آرام چند روز اخیر در پی افزایش قیمت بنزین در اصفهان به اتوبوس ها و بانک های زیادی خسارت وارد کرد.

تخریب 69 بانک و 28 اتوبوس در اصفهان  + عکس ها

به گزارش سلام نو، معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت:در جریان اتفاقات اخیر ۶۹ بانک آسیب دیده و ۲۸ دستگاه اتوبوس طعمه حریق شده، سه ساختمان شهرداری مناطق اصفهان مورد تعرض قرار گرفته و به دو پایگاه بسیج خسارات وارد شده است.

اتوبوس

صبح امروز با حضور شهردار اصفهان، معاونان شهرداری و دیگر مدیران شهری جلسه ویژه‌ای جهت بررسی آسیب‌های وارده به شهر و تاسیسات شهری به دنبال ناآرامی‌های دو روز اخیر برگزار شد.

حسین امیری، معاون خدمات شهری شهردار اصفهان در این جلسه اظهار کرد: در روز‌های گذشته شرایط ویژه‌ای در شهر حاکم بود و همه باید کمک کنند تا از این شرایط سخت عبور کنیم.

او ادامه داد: در جریان ناآرامی‌های اخیر تعدادی از نیرو‌های شهرداری مورد آسیب قرار گرفتند و خودرو حمل زباله شهرداری طعمه حریق شد، اما در این شرایط شهرداری با تمام نیرو‌ها و از خودگذشتگی فعالیت داشت و البته بیشترین آسیب را دید.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان تأکید کرد: اموال عمومی شهر که متعلق به شهروندان است بیشترین خسارت را دیده که باید تدابیر ویژه برای رفع آن در نظر گرفته شود.

آسیب بانک

او با اشاره به خسارات و آسیب‌های وارد شده در جریان ناآرامی‌ها ی سه روز گذشته گفت: در جریان اتفاقات اخیر ۶۹ بانک آسیب دیده و ۲۸ دستگاه اتوبوس طعمه حریق شده، سه ساختمان شهرداری مناطق اصفهان مورد تعرض قرار گرفته و به دو پایگاه بسیج خسارات وارد شده است.

امیری ادامه داد: وارد کردن خسارت به دو پایگاه مخابرات، دو کانکس پلیس، هفت پمپ بنزین، پنج کانکس ثابت جمع آوری بازیافت، یک خودرو حمل زباله، سه باب منزل مسکونی در مجاورت بانک‌ها و سه دوایر دولتی از دیگر آسیب‌های ناآرامی‌های روز‌های گذشته بوده است.

او گفت: در دو نامه به دستگاه‌های امنیتی درخواست برقراری امنیت را مطرح کرده‌ایم که امیدواریم مشکلات به زودی برطرف شود.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان تأکید کرد: در شرایط بحرانی شهر ۱۰۰ درصد مطلوب اداره نمی‌شود، اما با تدبیر می‌توان شرایط بهتری را رقم زد./رکنا

اخبار مرتبط

icon news

مرگ خاموش مرد جوان در منزل مسکونی+عکس

اصغر صبوحی رئیس شبکه بهداشت و درمان سمیرم گفت : یک جوان 35 ساله سمیرمی به علت نشت گاز...

انحراف خونین اتوبوس در محور اصفهان به شهرکرد

محمد حیدری سرپرست، مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: انحراف...

واژگونی مرگبار پراید در اصفهان

سرهنگ حسین پور قیصری رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان، از واژگونی پراید در...

عامل تخریب بانک ها، اسیدپاش از آب درآمد

سردار کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: عاملان تخریب بانک ها در حوادث اخیر د...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news