اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 15 آذر 1398
28 آبان 1398 28 آبان 1398
12:40 12:40

دستگیری جمع زیادی از اخلالگران در اتفاقات اخیر/سراغ بقیه هم می رویم

 سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری تعدادی از اوباشگران که در اتفقات اخیر به اموال عمومی و مردم خسارت زده بودند خبر داد و گفت: به سراغ بقیه آنها نیز می رویم.

سردار حسین رحیمی

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام دستگیری شمار زیادی از اخلالگران نظم عمومی در اتفاقات اخیر در تهران گفت: به زودی افراد دیگر هم که دست به اقدامات خرابکارانه زده و متواری شده بودند، دستگیر خواهند شد.

به گزارش سلام نو، سردار حسین رحیمی درباره تعداد افراد دستگیر شده در اتفاقات اخیر تهران گفت:‌ تعدادی به بهانه‌های واهی به خصوص در یکی دو روز اخیر دست به اقدامات اوباشگرانه و وحشیانه زده و ضررها و خسارات زیادی را به اموال مردم و اموال عمومی وارد کردند که قطعا این‌ افراد جزو اشرار و جزو کسانی هستند که قانون برخورد قاطعی با آنان خواهد کرد.

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه ناجا به عنوان مسئول امنیت مردم، جامعه و کشور وظیفه دارد که با این افراد برخورد کند، تصریح کرد: نیروی انتظامی با تمام توان از امنیت کشور، مردم و جامعه محافظت خواهد کرد و اجازه هیچگونه ناامنی را به اخلالگران نخواهد داد.

رحیمی درباره دستگیر شدگان نیز گفت: ما در دو روز گذشته جمع زیادی از این افراد را دستگیر کردیم و تعدادی دیگر را نیز به زودی به سراغشان خواهیم رفت. افرادی که شرارت کرده و تخریب کرده و به اموال عمومی مردم ضربه زده و متواری شده بودند، به زودی دستگیر خواهند شد. /ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

دستگیری عاملان تخریب اموال عمومی یکی از مناطق تهران

سرهنگ یعقوبعلی رجبیان، از دستگیری سه نفر از عاملان اغتشاشات اخیر در محله نیروی هوایی ...

779 تبهکار حرفه ای در تهران دستگیر شدند

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران، از دستگیری 779 سارق و تبهکار در پایتخت خبر داد و گف...

عامل تخریب بانک ها، اسیدپاش از آب درآمد

سردار کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: عاملان تخریب بانک ها در حوادث اخیر د...

جزییات دستگیری سردسته های اغتشاشگران در کرمانشاه

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری ۴ اغتشاشگر در کرمان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news