اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 29 دی 1398
28 آبان 1398 28 آبان 1398
20:47 20:47

احمدی‌نژاد و الهام برای ۱۴۰۰ برنامه دارند!

یکی از نردیکان سابق احمدی نژاد گفت: با روحیاتی که از او سراغ دارم بعید است شخصا وارد انتخابات شود، اما شک ندارم که برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ به همراه الهام می‌ آید.

امیری‌فر: شک ندارم احمدی‌نژاد کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ می‌شود، آنهم همراه با غلامحسین الهام

به گزارش سلام نو، عباس امیری‌فر از نزدیکان سابق محمود احمدی‌نژاد در بخشی از گفتگوی خود با خبرآنلاین درباره احتمال حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس یازدهم گفت: بعید می‌دانم شخص احمدی‌نژاد برای انتخابات مجلس وارد میدان شود، اما این احتمال وجود دارد که او تیمی را انتخاب و حمایت کند تا وارد مجلس شوند. به عبارت دیگر او شخصیت خود را اجل از مجلس می‌داند و معتقد است زمانی رئیس جمهور بوده است و وارد شدنش به مجلس نمی‌تواند برای او وجهه و پرستیژی به دنبال داشته باشد.

رونمایی از کاندیدایِ پنهان احمدی‌نژاد در انتخابات ۱۴۰۰

وی گفت: با روحیاتی که از احمدی‌نژاد سراغ دارم بعید است شخصا وارد انتخابات شود. اما شک ندارم که برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ می‌آید و پیش‌بینی می‌کنم مانند سال ۹۶ که دست در دست بقایی برای انتخابات ثبت نام کرد، این‌بار همراه با آقای الهام وارد این رقابت‌ها خواهد شد.

امیری‌فر درباره اینکه چرا احمدی‌نژاد، غلامحسین الهام را برای این کار انتخاب می‌کند، گفت: اینطور که من رصد می‌کنم، آقای الهام تنها چهره نزدیک به احمدی‌نژاد است که احتمال تائید صلاحیت شدن وجود دارد و از آنجا که او تا امروز درباره تخلفات و رفتارهای محمود احمدی‌نژاد سکوت کرده است می‌تواند او را معرفی کند و پشت‌سر او قرار بگیرد.

احمدی‌نژاد بدنبال تنش است

امیری‌فر درباره حضور الهام در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ گفت: شک نکنید احمدی‌نژاد، آقای الهام را برای انتخابات معرفی می‌کند، خودش هم حاضر می‌شود. حال ممکن است مانند دفعه قبل چند نفری مانند آقای شیخ‌الاسلام او را همراهی می‌کنند. در واقع او با علم به اینکه رد صلاحیت خواهد شد در انتخابات حاضر می‌شود تا تنش ایجاد کند. من دفعه پیش هم پیش‌بینی کردم و گفتم احمدی‌نژاد علی‌رغم نهی رهبری در انتخابات کاندیدا خواهد شد؛ که این اتفاق هم رخ داد.

وی افزود: علت این کارش هم این بود که می‌گفت با رد صلاحیت شدن محبوبیتم بیشتر می‌شود؛ ما طلبه‌ها یک اصطلاحی داریم که می‌گوییم «خالِف تُعرَف» یعنی «مخالفت کن تا مشهور شوی» حکایت اینها هم است. اصلا یکی از دلایلی که من از این گروه نا امید شدم همین بود آنها این صحبت‌ها را در جمع‌های خصوصی‌شان مطرح می‌کردند و می‌گفتند تحت فشار قرار دهیم؛ یادم هست در آن زمان قبل از آنکه حضرت آقا در درس خارج آقای احمدی‌نژاد را نهی کنند ۱۰ روز قبل از آن این نهی ایشان را من افشا کردم که همان زمان هم به من هجمه کردند و گفتند باید تکذیب کنی که من گفتم چرا من تکذیب کنم خودتان تکذیب کنید./ خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

محمود احمدی ‌نژاد در مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی

 محمود احمدی ‌نژاد رئیس جمهور سابق ایران در مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی ...

معمای یاران احمدی‌نژاد در مجلس یازدهم

یاران دیروز احمدی نژاد، عزم رفتن به بهارستان را کرده اند، چهره هایی که مشخص نیست قرار...

فعال اصولگرا: احمدی‌نژاد طرفدار زیادی ندارد/ کسی به تندرو ها رای نمی دهد

به گفته یک فعال سیاسی اصولگرا، رئیس جمهور سابق تمام شده است و تفکرات او حامیان زیادی ...

محمود احمدی نژاد کاندیدا می‌شود؟

زمزمه هایی مبنی بر حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت های نهم و دهم برای ثبت نام در یازد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news