اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 09 بهمن 1398
29 آبان 1398 29 آبان 1398
08:40 08:40

گودرزی: اظهارات وزیر خارجه آمریکا مصداق دخالت در امور داخلی کشورمان است

مسعود گودرزی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد حرف‌های وزیر امور خارجه آمریکا و برخی مقامات اروپایی مصداق بارز طرح مباحث مداخله جویانه در امور داخلی کشورمان است. 

مسعود گودرزی

به گزارش سلام نو، یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارات اخیر وزیر خارجه آمریکا و برخی مقامات اروپایی درباره اعتراضات به اصلاح قیمت بنزین را مداخله جویانه خواند و تاکید کرد که این اظهارات مصداق بارز دخالت در امور داخلی کشورمان است.

مسعود گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اظهارات اخیر پمپئو وزیر خارجه آمریکا و برخی مقامات اروپایی درباره اعتراضات اخیر به سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، گفت: صحبت‌های پمپئو مصداق بارز طرح مباحث مداخله جویانه در امور داخلی کشورمان است. پمپئو در حالی صحبت از حمایت از مردم ایران می‌کند که مردم مظلوم ما اهل اغتشاش و تخریب نیستند. آنهایی به بهانه گرانی بنزین دست به تخریب و اغتشاش زده‌اند که همان عوامل خارجی‌ها هستند که پیاپی در مواجهه با ایران دچار شکست شدند. این افراد از این شرایط و فرصت‌ها موج سواری کرده و به اسم مردم ایران دست به آشوب و تخریب می‌زنند.

وی تاکید کرد: بهره برداری مقامات آمریکایی از این تخریب‌ها و آشوب و به دنبال آن طرح مباحثی در مورد مسائل داخلی کشورمان نشان می‌دهد که آنها می‌خواهند از این وضعیت سهم و منفعتی کسب کنند. در همین راستا هم برخی مقامات اروپایی اظهاراتی داشتند که این هم حکایت از برنامه مشترک اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها برای دخالت در امور کشورمان را دارد.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره سقوط هواپیمای اوکراینی+جزییات

حجت الاسلام مجتبی ذالنور، ئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:  خرابکاری سای...

بررسی سقوط بوئینگ در کمیسیون امنیت ملی مجلس

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین ب...

وزیر کشور: صدا و سیما وظیفه اطلاع‌رسانی درباره اصلاح قیمت بنزین را برعهده داشت!

عبدالرضا رحمانی‌فضلی بیان کرد اطلاع‌رسانی درباره اصلاح قیمت بنزین بر عهده سازمان صدا ...

افزایش قیمت‌ها طبیعی است!

رحمانی فضلی وزیر کشور در اظهاراتی گفت با افزایش قیمت بنزین رشد قیمت‌ها طبیعی است. 

دیدگاه خود را بنویسید

icon news