اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 01 بهمن 1398
30 آبان 1398 30 آبان 1398
18:58 18:58

ترکیب احتمالی پرسپولیس در بازی با نفت مسجدسلیمان

در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر ایران، پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان قرار می گیرد که به احتمال زیاد خلیل زاده از ترکیب دور خواهد ماند و سیدجلال به جای او بازی خواهد کرد.

به گزارش سلام نو، پرسپولیس با حضور در رده سوم جدول و در شرایطی که فاصله امتیازی تیم‌ها تا جایگاه هفتم به کمترین حد خود رسیده، نیاز مبرمی به پیروزی خانگی مقابل نفت مسجد سلیمان احساس می‌کند. کالدرون که در این بازی به دلیل محرومیت انضباطی از جایگاه ویژه باید نظاره گر نمایش تیمش باشد، بیش از هر زمان دیگری به اهمیت این پیروزی خانگی آگاه است و امیدوار به کسب یک پیروزی. با این حال اخبار از اردوگاه پرسپولیس حاکی از نیمکت نشینی دوباره چند ستاره این تیم است تا جو کاملا به سود سرمربی آرژانتینی نباشد.

کامیابی نیا به دلیل سپری کردن دوران نقاهت و بشار به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و فرشاد احمدزاده نیز به دلیل محرومیت، غایبان اصلی پرسپولیس در این دیدار محسوب می‌شوند.

درون دروازه اما علیرضا بیرانوند شماره یک این تیم خواهد بود و امیدوار است بعد از شکست برابر عراق، بتواند با نمایش موفق در این دیدار به بازیابی روحیه خود بپردازد. خصوصا اینکه در اردوگاه رقیب و درون دروازه سوشا مکانی حضور دارد که کری را به بالاترین حد ممکن می‌تواند برساند.

خط دفاعی پرسپولیس مثل هفته‌های گذشته علامت سوال بزرگ سرخپوشان محسوب می‌شود. حضور نام‌های بزرگ و همطراز باعث می‌شود تا همه در انتظار این باشند تا ببینید این هفته کالدرون قصد نیمکت نشینی کدام چهره ویژه تیمش را دارد و به نظر می‌رسد اینبار قرعه به نام شجاع خلیل زاده افتاده است. خلیل زاده بعد از محرومیت در آخرین بازی این تیم، گفته می‌شود اینبار هم در ترکیب اصلی حضور نخواهد داشت و کالدرون قصد سود بردن از همان ترکیب دیدار با فولاد خوزستان را دارد.

با این شرایط در ترکیب چهار نفره خط دفاعی محمدحسین کنعانی زادگان در کنار خود سیدجلال حسینی را به عنوان زوج خواهد دید و مهدی شیری در سمت راست و محمد انصاری نیز در سمت چپ به میدان خواهند رفت.

در خط میانی نیز احمد نوراللهی در کنار محسن ربیع خواه حاضر خواهد شد و مهدی ترابی و محمد نادری نیز دیگر بازیکنان خط میانی پرسپولیس را تشکیل خواهند داد. حضور محمد نادری در پست وینگر چپ یکی از اتفاقات ویژه‌ای است که در این بازی نیز همچون چند دیدار اخیر از سوی کالدرون شکل گرفته است تا ترافیک و حضور ستاره‌های دیگر را روی نیمکت شاهد باشیم.

برای خط هجومی نیز کالدرون همانند چند دیدار اخیر از علی علیپور در کنار وحید امیری سود خواهد برد و امیدوار است دو بازیکن تهاجمی تیمش موفق به عبور از سد دفاعی حریف شوند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

 • علیرضا بیرانوند

 • سیدجلال حسینی

 • محمد انصاری

 • محمدحسین کنعانی زادگان

 • مهدی شیری

 • احمد نوراللهی

 • محسن ربیع خواه

 • مهدی ترابی

 • محمد نادری

 • وحید امیری

 • علی علیپور

دیدار دو تیم پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان روز جمعه و از ساعت 16:15 در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد و بلیت فروشی این دیدار نیز با هماهنگی صورت گرفته تا دقیقه 75 بازی ادامه خواهد داشت./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

حریف آسیایی پرسپولیس بحران زده شد

سرمربی سرشناس الدحیل قطر به‌ خاطر شکست سنگین در فینال جام حذفی از کار برکنار شد.

استوکس فردا پرسپولیسی میشود؟

قرار است آنتونی استوکس فردا با حضور در دبی به همراه مدیربرنامه‌اش با پرسپولیس مذاکره ...

اعتراض هواداران پرسپولیس به شیخ سلمان

کانون هواداران پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای خطاب به شیخ سلمان اعلام کردند که ما هوادار...

بلیت مهاجم ایرلندی پرسپولیس تهیه شد

 استوکس مهاجم ایرلندی مدنظر باشگاه پرسپولیس برای پیوستن به پرسپولیس عصر فردا وارد اما...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news