اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 08 بهمن 1398
30 آبان 1398 30 آبان 1398
19:22 19:22

باهنر: فقط ۵ نفر از زمان گرانی بنزین خبر داشتند!

یک نماینده ادوار مجلس گفت: اصلا نمی‌شد که ۵۰ نفر از زمان افزایش قیمت بنزین خبر داشته باشند، به همین خاطر از زمان اجرای آن فقط ۵ نفر خبر داشتند!

باهنر: از زمان اجرای هدفمندی یارانه‌ها فقط ۵ نفر خبر داشتند/ دخالت نمایندگان در همه کارها همیشه در راستای منافع ملی نیست

به گزارش سلام نو، محمدرضا باهنر درباره اظهارات نمایندگان درباره بی‌اطلاعی از زمان افزایش قیمت بنزین و طرح استیضاح رئیس مجلس و رئیس جمهور به این بهانه گفت: خبر دادن این تصمیمات یک هزینه‌هایی دارد، خبر ندادنش یک هزینه‌هایی دیگر. معتقدم برای این کار قاعدتا یک نفر (که نمی دانم وزیر نفت است یا کار یا کسی دیگر) باید اجرای این پروژه را مدیریت کند. در این مدیریت نیازمند ۱۰۰ تا ۱۵۰ اقدام اجرایی است. تمام این اقدامات هم باید یک جدول زمان‌بندی داشته باشند، مشخص باشد که کدام اقدام مقدم و کدام موخر است، چه زمانی انجام شود، چگونه اجرا شود.

باهنر: عضویت در شورای عالی امنیت، اختیاراتی به رئیس مجلس داده است

وی ادامه داد: در زمان اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها من در جریان اجرای این طرح بودم. آن موقع ۱۰۰ اقدام اجرایی لیست شد، اما این خبر که از امشب ساعت ۱۲ گران می‌شود همان زمان هم در کشور ۵ نفر خبر داشتند ، به قول ارتشی‌ها «ساعت، سین؛ روز، ر» را فقط همین تعداد افراد خبر داشتند، اصلا نمی‌شد که ۵۰ نفر خبر داشته باشند. اگر ۵۰ نفر از یک هفته قبل خبردار می‌شدند، هرنفر می‌خواست به خانواده‌اش بگوید، به اطرافیانش بگوید و ... لذا خود اقدام با مقاومت روبرو می‌شد. یعنی از نظر فنی و مدیریت چاره‌ای نبود که همان ۵ نفر خبردار باشند.

باهنر تاکید کرد: اما اینکه نماینده‌ها می‌گویند باید خبردار می‌شدند یا کی باید خبردار باشند، من معتقدم نمایندگان مجلس این دقت را داشته باشند اینکه در همه کارها همیشه و همواره دخالت داشته باشیم معلوم نیست در راستای منافع ملی باشد./ خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

روایت کواکبیان از 26 آبان و مخالفت مجلس با گرانی بنزین

مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس گفت: عملکرد مجلس دهم خیلی بهتر از مجلس نهم ...

نماینده مجلس: مردم ما را عامل گرانی می دانند

یک نماینده مجلس با بیان اینکه فقط یک پنجم مردم یارانه بنزین گرفتند،  گفت: مردم ذهنیت ...

کیهان: حسام‌الدین آشنا گیج و منگ است!

روزنامه کیهان طنزی کنایه آمیز در مورد صحبت‌های اخیر حسام ‌الدین آشنا منتشر کرده است.

افزایش قیمت‌ها طبیعی است!

رحمانی فضلی وزیر کشور در اظهاراتی گفت با افزایش قیمت بنزین رشد قیمت‌ها طبیعی است. 

دیدگاه خود را بنویسید

icon news