اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
01 آذر 1398 01 آذر 1398
14:55 14:55

برد حسن یزدانی در نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد

حسن یزدانی در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد که در وزن 86 کیلوگرم حضور یافته بود در کمتر از 3 دقیقه توانست از حریفش 11 امتیاز بگیرد

به گزارش سلام نو، صبح امروز مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران با حضور 4 تیم پیگیری شد.


در اولین مسابقه تیم پرستاره بازار بزرگ ایران که از برخی کشتی گیران اصلی خود استفاده نکرده بود، توانست مقتدرانه و با نتیجه 9 بر یک از سد دانشگاه آزاد مازندران عبور کند و به فینال برسد.


دومین مسابقه خیلی حساس تر دنبال شد. تیم اترک خراسان شمالی که گفته می شد کشتی گیرانش به دلیل مشکلات مالی نمی خواهند در نیمه نهایی روی تشک بروند، برابر تیم تا ثبت جهانی توس قرار گرفت که ستاره ای همچون حسن یزدانی را در ترکیب خود داشت.


مسابقه این 2 تیم خیلی حساس پیش رفت. بعد از 3 برد متوالی اترک، این تیم توس بود که با درخشش محمد نخودی، جبرییل حسن اف و حسن یزدانی آب رفته را به جوی بازگرداند.


حسن یزدانی که در برابر علی موجرلو در وزن 86 کیلوگرم روی تشک رفت، در ابتدا یک امتیاز به حریف داد، اما در کمتر از 3 دقیقه 11 امتیاز گرفت تا کشتی همان جا به پایان برسد.


در حالی که نماینده مشهد 5 بر 4 تا قبل از کشتی سنگین وزن از حریفش پیش بود، گنو پتریاشویلی، کشتی گیر گرجستانی عنوان دار اترک در مسابقه آخر 10 بر صفر پیروز شد و تیمش با وجود تساوی 5 بر 5 با امتیاز فنی بیشتر به فینال رسید.


بدین ترتیب عصر امروز ابتدا تیم های تا ثبت جهانی توس و دانشگاه آزاد در دیدار رده بندی از ساعت 18:30 روی تشک می روند.


در ادامه نیز 2 تیم اترک خراسان شمالی و بازار بزرگ ایران برای رسیدن به عنوان قهرمانی از ساعت 20 به مصاف هم خواهند رفت./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

روز خاص مرد همیشه قهرمان در آزادی+عکس

حسن یزدانی با وجود برتری در هر ۲ مبارزه نیمه نهایی و رده بندی باز هم نتوانست روی سکوی...

جنجال آفرینی پیشکسوتان کشتی در گرجستان

وزارت ورزش و فدراسیون کشتی اعلام کردند هیچگونه مجوزی برای تیم کشتی پیشکسوتان در رقابت...

ستاره ایرانی؛ قدرترین قهرمان کشتی جهان

عصر امروز همه منتظر تعیین تکلیف رسمی فینال وزن 86 کیلو در نورسلطان بودند اما همانطور ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news