اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 09 بهمن 1398
01 آذر 1398 01 آذر 1398
17:25 17:25

تهرانی ها دوشنبه راهپیمایی می‌کنند

حجت الاسلام سید محسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: تهرانی ها روز دوشنبه با اجتماع در میدان امام حسین(ع) راهپیمایی می کنند.

مردم تهران روز دوشنبه در میثاق با ولایت راهپیمایی می‌کنند

به گزارش سلام نو، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: پایتخت نشینان روز دوشنبه (۴ آذر) همپای دیگر مردم ولایت مدار ایران اسلامی، با اجتماع در میدان امام حسین(ع)، در میثاق با ولایت راهپیمایی می‌کنند.

حجت الاسلام سید محسن محمودی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: مردم انقلابی و همیشه در صحنه تهران روز دوشنبه از ساعت ۹ و نیم صبح در میدان امام حسین(ع) تجمع کرده و با حضور انقلابی ، ضمن پیگیری مطالبات خود، جنایات عوامل بیگانه و اشرار را محکوم می‌کنند و سپس به سمت میدان شهدا راهپیمایی خواهند کرد تا مراتب ولایت مداری و پایبندی خود را به ارزش‌های انقلاب به نمایش بگذارند.

وی خاطرنشان کرد: طی روزهای اخیر، ایران اسلامی سراسر خشم و انزجارعمومی مردم از حرکت آشوبگران، اغتشاشگران و کسانی است که با سوء استفاده از مطالبات مردم، جنایاتی را مرتکب شدند.
محمودی افزود: سرنخ تمامی این جنایات را باید در جاسوس‌خانه‌های آمریکا، اسرائیل و سازمان های جاسوسی آن‌ها جستجو کرد.
وی تصریح کرد: امروز ملت ایران با جدا کردن مطالبات به حق خود از حرکات اشرار، منافقین و سلطنت‌طلبان به میدان آمده‌اند و ضمن این ‌که مطالبات خود را پیگیری می‌کنند، تنفر و انزجار خود از منافقین ابراز می‌دارند.
محمودی با قدردانی از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی میثاق با ولایت در سراسر کشور گفت: طی روزهای اخیر سراسر کشور و استان تهران برنامه‌های خودجوشی را در انزجار از اغتشاشگران برگزار کرده اند که نقطه اوج این مراسم،  صبح دوشنبه چهارم آذر با اجتماع عظیم مردم تهران میدان امام حسین(ع) برگزار می‌شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: قطعا استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل و عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی که با تحریک دشمنان ایران اسلامی این جنابات را مرتکب شده‌اند، پاسخ کوبنده‌ای از حضور با شکوه مردم دریافت می‌کنند.
وی اظهار کرد: مردم تهران نیز با حضور پرشور خود، بار دیگر ثابت می‌کنند که همچنان پای انقلاب، ارزش‌های نظام، ولایت فقیه و خون شهدا ایستاده‌اند و چنین تحرکات سخیفی عزم آن‌ها را در دفاع از ایران اسلامی سست نمی‌کند./ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

نماینده ویژه سازمان ملل در افغانستان به تهران آمد

دفتر نمایندگی سازمان ملل در افغانستان در بیانیه‌ای اعلام کرد نماینده ویژه این سازمان ...

بازداشت سفیر انگلیس در تهران و عکس‌العمل تند لندن + عکس

 وزارت خارجه انگلیس بیانیه ای منتشر و به بازداشت موقت سفیر خود در تهران اعتراض کرد.

عکسی از لحظه ورود دیاباته به تهران!

شیخ دیاباته مهاجم مالیایی استقلال امروز وارد تهران شد.

یوسف بن علوی در راه تهران

وزیر امور خارجه عمان برای شرکت در مجمع گفت‌وگوی تهران؛ بیست‌وسومین کنفرانس بین‌المللی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news