اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 24 تیر 1399
01 آذر 1398 01 آذر 1398
17:10 17:10

اعضای شورای اجرایی ABU انتخاب شدند

در اختتامیه اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه که ۲۲ نوامبر برگزار شد، نمایندگان شبکه «کی بی اس» کره جنوبی و «آر آر آی» اندونزی برای یک دوره سه ساله دیگر به عنوان اعضای شورای اجرایی ABU انتخاب شدند.

ای بی یو

به گزارش سلام نو و به نقل از صفحه رسمی «ای بی یو»‌، در جریان پنجاه و ششمین دوره از مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه که امروز در شهر توکیو برگزار شد،‌ رادیو و تلویزیون ملی ازبکستان نیز به عنوان یکی دیگر از اعضای جدید شورای اجرایی ای بی یو معرفی شد.

نمایندگانی از رادیو و تلویزیون ملی ازبکستان در کنار شبکه «کی بی اس» کره و «آر آر آی» اندونزی فعالیت خود را به عنوان اعضای جدید شورای اجرایی «ای بی یو» از ژانویه سال ۲۰۲۰ آغاز خواهند کرد.

اعضای ثابت اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه، همچنین «یانگ سونگ دونگ» (Yang Sung – dong) مدیر شبکه KBS کره را به عنوان معاون جدید «ای بی یو»‌ انتخاب کردند. «یانگ» فعالیت خود را از ژانویه ۲۰۲۰ به عنوان معاون جدید به مدت دو سال آغاز خواهد کرد.

«یانگ» در بیانیه‌ای درباره انتصاب جدید خود بیان کرد: «بسیار مفتخرم که این فرصت را در اختیار دارم  تا به عنوان معاون «ای بی یو»‌ فعالیت داشته باشم و امیدوارم بتوانم از توانایی مدیریتم در این منصب برای رسیدن به اهداف «ای بی یو» استفاده کنم.»‌

«ابراهیم ارن» از «تی آر تی» ترکیه و «سون یوشنگ» نیز به فعالیت خود به عنوان دیگر معاونان «ای بی یو»‌ ادامه خواهند داد. / ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

icon news