اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 22 فروردین 1399
02 آذر 1398 02 آذر 1398
09:22 09:22

هر کشته شده‌ حوادث اخیر که بیمه باشد دیه‌اش پرداخت می‌شود

سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی گفت که هنوز گزارش حوادث اخیر نهایی نشده و برآوردی از خسارت‌ها موجود نیست. او هم‌چنین مشخص کرد که بیمه تحت چه شرایطی خسارت افراد را خواهد داد.

کشته‌شدگان حوادث اخیر اگر بیمه باشند، شامل پرداخت دیه می‌شوند/ خسارت آسیب‌های تعمدی را نمی‌پردازیم/ اسناد و مدارک بانک‌ها بیمه نیستند

کشته‌شدگان حوادث اخیر اگر بیمه باشند، شامل پرداخت دیه می‌شوند/ خسارت آسیب‌های تعمدی را نمی‌پردازیم/ اسناد و مدارک بانک‌ها بیمه نیستند

رییس کل بیمه مرکزی اظهار داشت: ارزیابی برای میزان خسارت ادامه دارد و هنوز گزارش‌ها نهایی نشده است که قابل اطلاع رسانی باشد.

به گزارش سلام نو، غلامرضا سلیمانی درباره میزان خسارت‌های برآورد شده ناشی از اغتشاشات اخیر از سوی شرکت‌های بیمه اظهار داشت: ارزیابی برای میزان خسارت ادامه دارد و هنوز گزارش‌ها نهایی نشده است که قابل اطلاع رسانی باشد.

وی درباره احتمال آسیب‌های عمدی برای دریافت خسارت از بیمه گفت: معیار و ملاک تشخیص برای پرداخت خسارت گزارش‌های پلیس است اگر پلیس تشخیص دهد که خسارت تعمدی بوده، شرکت بیمه مسئولیتی برای پرداخت خسارت وارد آمده ندارد.

رییس بیمه مرکزی در پاسخ به این سوال که آیا اسناد و مدارک از جمله ضمانت نامه و ... آسیب دیده در بانک‌ها که در جریان اغتشاشات دچار حریق شدند، تاکید کرد: اسناد و مدارک تحت پوشش بیمه قرار ندارند.

سلیمانی درباره پرداخت دیه افرادی که در جریان این اعتراضات کشته شده‌اند،اظهار داشت: به هر کشته شده‌ای که تحت پوشش بیمه باشد، شرکت بیمه دیه وی را پرداخت می‌کند.

اخبار مرتبط

icon news

چند نفر از تهرانی ها بیمه ندارند؟

سید محمد حسینی، مدیر کل بیمه سلامت استان تهران گفت: ۲ میلیون نفر از پایتخت نشینان فاق...

نگاه زندانیانی را که با تلاش‌های ستاد به آغوش خانواده بازگشتند، فراموش نمی‌کنم

رییس قوه قضاییه خطاب به مدیران نمایندگی‌های ستاد دیه سراسر کشور گفت: هرگز شیرینی و حل...

همه دولت‌ها از پرداخت حق بیمه خود و سرانه درمان طفره رفته‌اند

حسن حبیبی گفت: دولت از یک طرف می‌گوید سازمان حق بنگاه‌داری ندارد؛ از یک طرف آن را به ...

اگر در لیست سیاه گروه ویژه اقدام مالی قرار بگیریم هیچ بانکی با ما همکاری نخواهد کرد

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار کرد: واقعیت این است که بانک‌های دنیا تحت حمایت سیاس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news