اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 15 آذر 1398
02 آذر 1398 02 آذر 1398
10:52 10:52

سرمربی مشهور برزیلی سرطان گرفت

واندرلی لوکزامبورگو سرمربی مشهور برزیلی که اکنون سرمربی یکی از مشهورترین باشگاه‌های لیگ برتر برزیل است به تازگی به سرطان پوست دچار شده و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

به گزارش سلام نو، رسانه‌های برزیلی گزارش دادند که واندرلی لوکزامبورگو، مربی نام‌آشنای اهل این کشور که در حال حاضر هدایت واسکو دوگاما را به عهده دارد بنا به تشخیص پزشکان به سرطان پوست دچار شده است. بر اساس این گزارش لوکزامبورگو اخیرا در یک تست پزشکی نهایی شرکت کرده که در پایان نتیجه مثبت اعلام شده است.

بر اساس این گزارش پزشکان از بخشی از بینی لوکزامبورگو سه نمونه‌برداری انجام دادند که یکی از آنها بدخیم گزارش شده است. حالا او باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد تا بخش بدخیمی که در بینی او وجود دارد برداشته شود. او به همین علت مدتی قادر به حضور در تمرینهای واسکو دوگاما نخواهد بود.

البته رسانه‌های برزیلی می‌گویند هنوز مشخص نیست لوکزامبورگو بلافاصله تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت یا تا پایان لیگ برزیل منتظر خواهد بماند. پزشکان معالج به او گفته‌اند که عمل جراحی مورد نظر حداکثر تا سه ماه آینده باید روی او انجام شود. لوکزامبورگو 67ساله تا پایان سال 2019 با واسکو قرارداد دارد و در حال مذاکره با این باشگاه برای فصل آینده است.

اخبار مرتبط

icon news

ذوب‌آهن کدام بازیکنان را اخراج کرده؟

سرمربی  تیم ذوب آهن در اقدامی فوری چند بازیکن سرشناس را از اردوی ذوبی ها اخراج کرد.

رنار در عربستان ماندنی شد

با پیروزی عربستان مقابل ازبکستان، رنار، سرمربی عربستان جایگاهش را در این تیم حفظ کرد.

چه کشورهایی با تیم ملی فوتبال بازی نکردند؟

این فیفادی هم مثل چند فیفادی گذشته تیم ملی فوتبال ایران هیچ بازی ندارد. بنا به گفته ف...

استکی تا المپیک در تیم ملی بوکس ماند

طبق اعلام  فدراسیون بوکس، علیرضا استکی تا المپیک 2020 سرمربی تیم ملی بوکس است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news