اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
02 آذر 1398 02 آذر 1398
10:52 10:52

سرمربی مشهور برزیلی سرطان گرفت

واندرلی لوکزامبورگو سرمربی مشهور برزیلی که اکنون سرمربی یکی از مشهورترین باشگاه‌های لیگ برتر برزیل است به تازگی به سرطان پوست دچار شده و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

به گزارش سلام نو، رسانه‌های برزیلی گزارش دادند که واندرلی لوکزامبورگو، مربی نام‌آشنای اهل این کشور که در حال حاضر هدایت واسکو دوگاما را به عهده دارد بنا به تشخیص پزشکان به سرطان پوست دچار شده است. بر اساس این گزارش لوکزامبورگو اخیرا در یک تست پزشکی نهایی شرکت کرده که در پایان نتیجه مثبت اعلام شده است.

بر اساس این گزارش پزشکان از بخشی از بینی لوکزامبورگو سه نمونه‌برداری انجام دادند که یکی از آنها بدخیم گزارش شده است. حالا او باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد تا بخش بدخیمی که در بینی او وجود دارد برداشته شود. او به همین علت مدتی قادر به حضور در تمرینهای واسکو دوگاما نخواهد بود.

البته رسانه‌های برزیلی می‌گویند هنوز مشخص نیست لوکزامبورگو بلافاصله تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت یا تا پایان لیگ برزیل منتظر خواهد بماند. پزشکان معالج به او گفته‌اند که عمل جراحی مورد نظر حداکثر تا سه ماه آینده باید روی او انجام شود. لوکزامبورگو 67ساله تا پایان سال 2019 با واسکو قرارداد دارد و در حال مذاکره با این باشگاه برای فصل آینده است.

اخبار مرتبط

icon news

کرونای لوکزامبورگو تایید شد

واندرلی لوکزامبورگو سرمربی برزیلی تست کرونایش مثبت شده و به قرنطینه رفته است.

تمرین شاهینی‌ها بدون سرمربی

تمرینات تیم شاهین شهرداری بوشهر بدون حضور سرمربی این تیم در حال برگزاری است.

برانکو سرمربی عمان شد

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس، رسما سرمربی عمان شد.

ابر ستاره برزیل در لیست خرید استقلال

روبینیو ستاره سابق رئال مادرید و میلان می‌گوید "وکیل من هنوز در حال مذاکره با باشگاه ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news