اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
02 آذر 1398 02 آذر 1398
19:37 19:37

برگشت فوق العاده یوونتوس مقابل آتالانتا

یوونتوس که گل اول را از میزبان خود آتالانتا دریافت کرده بود توانست گل های مساوی و برد را در وقت قانونی بزند و در دقیقه 92 نیز با گل سوم کار را با یک شوت پای چپ دقیق دیبالا تمام کند و 35 امتیازی شود.

به گزارش سلام نو، یوونتوس صدرنشین سری آ امروز به زمین آتالانتا تیم پنجم جدول آمده بود تا به روند پیروزی هایش ادامه دهد ولی می دانست که کار بسیار دشواری پیش رو دارد. بانوی پیر فصل گذشته در زمین آتالانتا و در جام حذفی با شکست بدرقه شده بود.

در سوی مقابل تیم شگفتی ساز ایتالیا که امسال در لیگ قهرمانان نیز حاضر است، انگیزه های بالایی برای شکست قهرمان داشت. غایب بزرگ یوونتوس در این بازی کریستیانو رونالدو بود.

بازی با حملات میزبان شروع شد و یوونتوس خیلی زود عقب کشید. آتالانتا که برای زدن گل اول بی تابی می کرد، دقیقه 16 صاحب یک ضربه پنالتی شد ولی بارو با بی دقتی بخت مسلمی برای پیش انداختن تیمش را از دست داد. ضربه او به تیر برخورد کرد و در برگشت نیز ضربه سر پاسالیچ از روی دروازه به اوت رفت.

کمی بعد ارسال از سمت راست پاسالیچ می رفت در دهانه دروازه به مهاجم آتالانتا برسد که تکل بلند دی لیخت مانع شد تا به نوعی یک گل را خریده باشد.

نیمه اول با برتری نسبتی آتالانتا همراه بود ضمن اینکه تنها بخت یووه کاشته پیانیچ بود که با اختلافی اندک راهی اوت شد. بدون شک ستاره یوونتوس در این نیمه شزنی بود که در چند نوبت مانع به گل رسیدن آتالانتا شد.

میزبان در نیمه دوم هم کار را بهتر شروع کرد و دقیقه 56 نیز به گل رسید.

بارو از سمت راست با ارسال دقیق خود به محوطه جریمه یوونتوس، موقعیت گلزنی خوبی برای گوسنس ایجاد کرد و او هم با یک ضربه سر دروازه بیانکونری را باز کرد.

یوونتوس پس از دریافت گل تغییر چهره داد و برای به تساوی کشیده بازی از چپ و راست حمله ور شد تا اینکه گونسالو ایگواین دقیقه 74 توانست کار را برابر کند.

در شلوغی جلوی دروازه آتالانتا توپ پس از برخورد به پیانیچ به ایگواین رسید و او هم با یک چرخش و ضربه ای که در میانه راه به مدافع میزبان برخورد کرد و تغییر جهت داد، توانست دروازه میزبان را باز کرده و بازی را 1-1 مساوی کند.

کمی بعد شوت از راه دور موریل را شزنی مشت کرد و توپ راهی کرنر شد. دقیقه 79 بازیکنان آتالانتا معتقد بودند که توپ به دست امره جان برخورد کرده و داور باید اعلام پنالتی کند ولی پس از بازبینی وی ای آر، داور اعلام کرد که بازی باید ادامه پیدا کند.

یوونتوس دقیقه 82 به گل دوم رسید. پاس کوادرادو از راست به درون محوطه جریمه را ایگواین با یک بغل پای دقیق به گل تبدیل کرد.

یوونتوس دقیقه 92 کار را تمام کرد. زننده گل دیبالا بود که با یک شوت پای چپ دقیق توپ را در جهت موافق دروازه بان به تور رساند تا یوونتوس 1-3 پیش بیفتد. در نهایت این بازی با برتری 1-3 یووه به اتمام رسید و بانوی پیر 35 امتیازی شد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

درخشش ستاره های یوونتوس در شب برتری مقابل جنوا در سری آ/تصاویر

تیم فوتبال یوونتوس با درخشش ستارگانش به برتری قاطع مقابل جنوا دست یافت.

دورخیز یوونتوس در قهرمانی سری آ ایتالیا با شکست لچه/تصاویر

تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا با برتری چهار بر صفر مقابل لچه گام محکمی جهت قهرمانی در ای...

قهرمانی ناپولی در جام حذفی ایتالیا با برتری مقابل یوونتوس/تصاویر

تیم فوتبال ناپولی ایتالیا با برتری مقابل یوونتوس به نخستین قهرمانی در لیگ های برتر ار...

صعود یوونتوس به فینال جام حذفی ایتالیا با تساوی مقابل میلان/تصاویر

تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا علیرغم تساوی مقابل میلان و به لطف برتری در دیدار رفت به فی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news