اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 09 بهمن 1398
03 آذر 1398 03 آذر 1398
16:20 16:20

۳ تن از عوامل آشوب های کرمانشاه دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری ۳ تن از عوامل ناآرامی‌های اخیر شهر کرمانشاه با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی خبر داد.

دستگیری ۳ نفر از عوامل ناآرامی‌های اخیر در کرمانشاه

به گزارش سلام نو، سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: پس از ناآرامی‌های هفته گذشته، کار شناسایی عوامل آشوبگر که به بیت المال و اموال مردم آسیب وارد کرده بودند، در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا ماموران پلیس امنیت عمومی کرمانشاه موفق به شناسایی ۳ تن از عوامل ناامنی و تخریب اموال عمومی شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیات هایی جداگانه آنها را دستگیر کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: این افراد علاوه بر وارد آوردن خسارت به اماکن دولتی نظیر بانک ها، به سمت گشت کلانتری ۲۱ نیایش و ماموران آن نیز تیراندازی کرده بودند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اعتراف مجرمان دستگیر شده به جرایم خود، از معرفی آنها به دستگاه قضائی و صدور احکام لازم خبر داد.

وی با بیان اینکه برخی ها با سوء استفاده از مطالبه گری عامه مردم و تحت تاثیرات جو رسانه ای دشمنان نظام و انقلاب، دست به اقداماتی زدند که در شان کشور و نظام جمهوری اسلامی نبود، خاطرنشان کرد: پلیس نیز بنابر وظیفه ذاتی خود مقتدرانه با عوامل آشوب و ناامنی برخورد کرد.

به گزارش سایت پلیس، سردار جاویدان در پایان و با تاکید بر اینکه حساب افرادی که به دنبال ایجاد اغتشاش و ناامنی هستند با عموم مردم متعهد و انقلابی جداست،گفت: نیروی انتظامی قاطعانه در برابر افرادی که به دنبال آشوب و ناامنی در سطح جامعه باشند ایستاده و اجازه نخواهد داد این عده معدود باعث بی نظمی و هرج و مرج شوند.

گفتنی است در جریان ناآرامی‌های صورت گرفته روز شنبه ۲۵ آبان، سرگرد "ایرج جواهری" از ماموران کلانتری ۲۴ الهیه کرمانشاه به درجه رفیع شهادت نائل آمد./ ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

مسئولیتی که هست، مسئولی که نیست

بگذارید از آخرین اتفاق فاجعه بار مدیریتی ایران صحبت کنیم یعنی گرفتن میزبانی از تیم‌ها...

جدیدترین تحلیل رهبر انقلاب از اعتراضات بنزینی +فیلم

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز چهارشنبه  با اشاره به اغتشاشات آبان ماه ۹۸ فرمودند:...

بازداشت عوامل مسلح اعتراضات بنزینی ماهشهر +جزئیات

سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان با انتشار اطلاعیه‌ ای از دستگیری تعدادی از عوامل ...

خبرسازی رویترز درباره تلفات حوادث آبان تکذیب شد

رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی ادعای خبرگزاری انگلیسی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news