اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
04 آذر 1398 04 آذر 1398
10:05 10:05

باشگاه دورتموند سرمربی‌اش را تهدید کرد

سرمربی باشگاه بوروسیا دورتموند از طرف رئیس اجرایی این باشگاه هشدار جدی دریافت کرد.

دورتموند

به گزارش سلام نو و به نقل از بیلد، بوروسیا دورتموند در فصل جاری بوندسلیگا هم نتایج ناامید کننده ای به دست آورده است. دورتموند جمعه شب در خانه از تیم قعرنشین پادربورن پذیرایی کرد و با تساوی سه بر سه متوقف شد تا صدای اعتراض هواداران بار دیگر بلند شود.

هانس یواخیم واتسکه رئیس اجرایی باشگاه دورتموند هشدار جدی به سر مربی تیم داد. او گفت: به فاوره می‌گویم که  هنوز به او اعتماد داریم اما یک واقعیت وجود دارد و آن اینکه فوتبال تنها متکی به نتایج است. از سرمربی تیم می‌خواهیم که تیم را از بحران کنونی خارج کند. همه ما امیدوار هستیم که تیم به روزهای اوج برگردد و از شرایط کنونی خارج شود.

او ادامه داد: از سرمربی تیم حمایت لازم را می‌کنیم تا از شرایطی که داریم خارج شویم. بعضی از بازیکنان که فصل قبل بسیار خوب بودند الان شرایط خوبی ندارند و من نمی‌خواهم که به آنها اشاره کنم. به راحتی می‌توان این بازیکنان را پیدا کرد و سرمربی تیم باید آنها را از نظر روحی و فنی تغییر دهد. وقتی به تیم از بیرون نگاه می‌کنیم به خوبی متوجه می‌شویم که مانند یک گروه منسجم بازی نمی‌کند و توازن و استقرار لازم را ندارد و این نخستین ماموریت فاوره است.

رئیس اجرایی باشگاه دورتموند اعتراف کرد که تیمش باید در تابستان گذشته یک مهاجم جدید جذب می‌کرد اما این کار را انجام نداد.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

بوروسیا دورتموند از فاوره حمایت کرد

 با وجود عملکرد ناامید کننده‌ فاوره باشگاه بوروسیا دورتموند از وی حمایت کرد.

اتفاق باورنکردنی در بوندسلیگا

در جدول رده‌بندی بوندسلیگا، دو تیم که همیشه در رده‌های اول و دوم جضور داشتند، در این ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news