اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
04 آذر 1398 04 آذر 1398
17:16 17:16

جادوگر قصد ماندن در کانادا ندارد

با اعلام سفر قریب الوقوع علی کریمی به کشور کانادا، بسیاری این سفر را چیزی شبیه به مهاجرت فغانی تلقی کردند اما خبرهای نزدیک به واقعیت حاکی است که جادوگر قصد ماندن ندارد.

به گزارش سلام نو،علی کریمی بعد از حضورش در تیم سپیدورد رشت و دوران کوتاهی که در این تیم داشت ، عملا از فضای جدی فوتبال فاصله گرفت و بیشتر تمرکزش را روی کلاس های مربیگری گذاشت. در مدت زمانی که کریمی از فوتبال فاصله داشت گفته می شد پیشنهاداتی برای حضور مجددش در لیگ برتر و همچنین تیم امید ایران داشته است اما جادوگر هیچکدام از این پیشنهادات را نپذیرفت.


او که از محبوب ترین چهره های ورزش ایران است همیشه یک پای ثابت کارها و حمایت های اجتماعی در مسایلی چون زلزله و سیل امسال بوده است و در مدت زمان جدایی اش از فوتبال نیز بیشتر رویکردش به خصوص در فضای مجازی نقدهای اجتماعی بوده است. با این وجود جادوگر که حتی یک پست ساده اش در اینستاگرام هزاران لایک و کامنت می گیرد، در این ماه های اخیر بیش از هر زمان دیگری سکوت اختیار کرده است.


او زمانی منتقد جدی و معترض به مدیران فدراسیون فوتبال بود در این ماه ها خیلی به ندرت این موضع را پیگیری کرد. آخرین اخباری که از او منتشر شد تلاش و تمرینات سختی بود که در سالن بدنسازی انجام می داد و مشخص بود که او روی فرم ایده آلی از نظر بدنی قرار دارد.


با این حال امروز این خبر منتشر شد که علی کریمی ایران را به مقصد کانادا ترک خواهد کرد. براساس این خبر او اکنون در حال انجام امور اداری مربوط به این سفر است و بزودی به همراه خانواده اش به این کشور سفر خواهد کرد. اما آنچه درباره علی کریمی گفته می شود این است که این یک سفر تفریحی و کاری است و او قصد مهاجرت ندارد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

علی کریمی ایران را ترک کرد

صبح امروز علی کریمی چهره محبوب فوتبال ایران و پرسپولیس کشور را ترک کرد و به کانادا رف...

کیروش استنلی فکر کرد سعید معروف است!

بازیکن تیم استقلال گفت: صحنه‌ای که بازیکن سپاهان با دست توپ را زد، از مشکوک هم گذشته ...

هجوم یکباره به اینستاگرام علی کریمی!

خبر مهاجرت علی کریمی، بازیکن سابق تیم ملی باعث کنجکاوی مردم شده و در واکنش به این خبر...

علی کریمی کانادانشین می شود

علی کریمی تصمیم دارد اندکی از فضای فوتبال ایران فاصله بگیرد و برای زندگی به کشور کانا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news