اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 05 بهمن 1398
04 آذر 1398 04 آذر 1398
19:46 19:46

روایت نماینده اصولگرای از تک روی جبهه پایداری

یک نماینده اصولگرای مجلس گفت: جبهه پایداری علاقه دارد تا کاندیداهای وابسته به خودش موفق شوند و این موضوعات در ایجاد اختلافات بین اصولگرایان موثر است.

پورمختار: جبهه پایداری می‌خواهد کاندیداهای خودش در انتخابات موفق شوند

به گزارش سلام نو، محمدعلی پورمختار درباره اختلافات میان اصولگرایان گفت: نقاط مشترک وجود دارد و صداهای مخالفی که به گوش می‌رسند ناشی از اختلاف سلیقه‌هاست نه اختلاف در مبانی و اعتقادات. به نظر من تنها اشتراکات عمده‌ای که بین نیروهای اصولگرا وجود دارد همین اشتراکات انقلابی بودن و وفاداری به آرمان‌ها و ارزش‌های نظام و ولایتمداری است. اکثریت اصولگرایان دارای چنین دیدگاه‌هایی هستند.

پورمختار:‌ شاجا که با زور نمی‌تواند بین اصولگرایان وحدت ایجاد کند

وی افزود: اما مسائل مختلفی هم وجود دارد که بر این اشتراکات سایه می‌اندازد و باعث اختلافات می‌شود، افرادی که می‌خواهند دایره خودی‌ها را محدود کنند و به جای جذب حداکثری به دنبال جذب حداقلی هستند.

پورمختار در پاسخ به این سوال که آیا منظورش از گروه‌هایی که به جای جذب حداکثری به دنبال جذب حداقلی هستند، جبهه پایداری است؟ گفت: نه. این حرف من تنها معطوف به این طیف نیست و می‌تواند توسط هر فردی انجام شود. در نهایت این جبهه هم علاقه دارد تا کاندیداهای وابسته به خودش موفق شوند. این موضوعات همگی در ایجاد اختلافات موثر هستند.

این نماینده مجلس درباره اینکه پایداری‌ها خود را اصولگراتر و بقیه را غیراصولگرا می‌دانند نیز گفت: این نگاه هم وجود دارد، اما معتقدم این ارزش‌ها و اصولگرا صد درصد بین اصولگرایان مشترک است. این مسائل ایجاد شده ناشی از آن است که برخی روش‌های رسیدن به این آرمان‌ها را محدود کرده‌اند و یک سوی دیگر نیز فضا را بازتر می‌بینند. این اختلاف دیدگاه طیف‌ها است که من به آن ایرادی وارد نمی‌دانم. در واقع  هم اختلاف نظرهای سیاسی وجود دارد، هم غیرسیاسی./ خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

احتمال امضای میثاق نامه از طرف کاندیداهای ائتلاف / احمدی‌نژادی‌ها کاندیدا در انتخابات مجلس ندارند

میرتاج‌الدینی در گفت و گویی به بررسی شرایط انتخابات مجلس پیش رو پرداخت و حضور احمدی ن...

معمای احمدی‌نژادی‌ها در انتخابات مجلس یازدهم

شنیده‌های برخی رسانه ها حاکی از آن است که یاران سابق احمدی‌نژاد لیست جداگانه‌ای از ائ...

استقبال زمستانی مردم از انتخابات مجلس یازدهم!

در حالی که تنها یک ماه دیگر تا انتخابات مجلس باقی است دلسردی و بی‌تفاوتی نسبت به انتخ...

در جلسه شورای‌عالی اصلاح‌طلبان درباره انتخابات چه گذشت؟

با حضور دبیران کل احزاب اصلاح طلب امروز جلسه شورای‌عالی سیاستگذاری جبهه اصلاح‌طلبان د...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news