اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
04 آذر 1398 04 آذر 1398
20:58 20:58

واکنش عارف غلامی به مشکلاتش در تیم ملی امید

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط استقلال خوب است و درباره شرایطم در تیم ملی امید هم اینکه اگر مشکلم حل شد که خوب اگر هم نشد برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.

غلامی:مشکلم در تیم امید حل شد که هیچ، نشد آرزوی موفقیت می‌کنم

به گزارش سلام نو؛ عارف غلامی پس از پیروزی استقلال مقابل نساجی اظهار داشت: خدا را شکر بازی خوبی بود ولی مسابقه در این شرایط زمین سخت بود. می‌خواستیم سه امتیاز بازی را بگیریم که خدا را شکر این اتفاق افتاد. شرایط این بازی خیلی حساس بود و نیاز به این سه امتیاز داشتیم. می‌خواستیم بعد از تعطیلات به جایگاه و روند قبلی برگردیم. همه بازی‌ها برای ما مهم و سه امتیازی است.

غلامی در مورد مشاجره‌ای که با تدارکات تیم حریف داشت، گفت: او به ما بعد از گل گفت خوشحالی نکنید و ما هم گفتیم چشم، چیز بدی به او نگفتم. من هم زیاد خوشحالی نکردم. پدر و مادرم اصلیت شمالی دارند و خودم هم بچه گرگان هستم، به هواداران حریف احترام گذاشتیم و برایشان دست هم زدیم.

غلامی در مورد وضعیت تیم امید و اینکه آیا امیدی به صعود این تیم هست، و اینکه گفته می شود در این اردو به مشکل خورده ای، عنوان کرد: شرایط تیم امید بد نبود و آن چیزی که می‌خواستیم دست پیدا نکردیم. نیازی نیست بیشتر در مورد آن صحبت کنم. یک اتفاق درون‌خانوادگی بوده، همیشه در یک خانواده بحث پیش می‌آید و یک بحث معمولی بوده است. امید همیشه وجود دارد. من نمی‌خواهم زیاد در مورد تیم ملی المپیک صحبت کنم، ان‌شاءالله مشکلاتمان حل می‌شود. روزنامه‌ها در مورد بحث، مطلب نوشته بودند، اما باید بگویم یک چیزی درون خانواده بوده، اگر حل شد که خدا را شکر و اگر هم نشد، برای تیم ملی امید آرزوی موفقیت می‌کنم.

بازیکن تیم استقلال در مورد شرایط مالی این تیم اظهار داشت: شرایط تیم ما خوب است، ان‌شاءالله باشگاه و مسئولان تلاش کنند که مشکلاتمان حل شود تا بتوانیم با ذهن بازتر بازی کنیم. در مورد پرداختی‌ها نمی‌توانم صحبت کنم.

غلامی در مورد اینکه استراماچونی امروز اعلام کرد بالاتر قرار گرفتن از تیم پرسپولیس مسئله‌ای نیست که به آن فکر کنیم، گفت: این مسئله برای هواداران مهم است، اما ما در همه بازی‌ها با یک هدف و با تمرکز وارد زمین می‌شویم. رقابت‌ها نزدیک است و باید همین روند را ادامه بدهیم.

وی در مورد اینکه اکنون انتظارات از استقلال بالا رفته و هواداران انتظار قهرمانی دارند، اظهار داشت: همیشه انتظارات از استقلال بالا است و این یک چیز طبیعی است و ما تلاش می‌کنیم که این خواسته را برآورده کنیم. / خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

شعارهای خشمگینانه هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی

هواداران استقلال که برای بازی استقلال-پیکان به ورزشگاه آزادی رفته اند، از بازیکنان ای...

استقلال: استراماچونی 48 ساعت فرصت دارد برگردد/ از ماچونی شکایت می کنیم!/ فرهاد مجیدی مربی جایگزین استرا می شود

مسئولان باشگاه استقلال به سرمربی ایتالیایی این تیم ۴۸ ساعت فرصت دادند به ایران برگردد...

اعلام ترکیب اصلی استقلال مقابل پیکان

در روزی که آبی پوشان استقلال باید بدون سرمربی به تقابل با پیکان تهران در هفته چهاردهم...

فتحی با بازیکنان استقلال جلسه گذاشت

مدیرعامل استقلال در محل تمرین این تیم حضور پیدا کرد تا شاید بتواند کمکی به روحیه بازی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news