اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 23 آذر 1398
06 آذر 1398 06 آذر 1398
18:22 18:22

آغاز تمرینات آبیها برای بازی بزرگ/ آخرین وضعیت فرشیدهای مصدوم استقلال

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال برای بازی با سپاهان در هفته دوازدهم لیگ برتر از امروز به طور رسمی استارت خورد و فرشید باقری به تمرینات بازگشت اما فرشید اسماعیلی در تمرین گروهی شرکت نکرد.

به گزارش سلام نو، استقلالی ها بعد از کسب هشت پیروزی پشت سر هم روز شنبه هفته آینده باید در مهمترین نبرد فصل به مصاف سپاهان بروند، بازی که به دلیل شرایط جدول حساسیت بسیار زیادی دارد و البته حضور امیرقلعه نویی روی نیمکت زردها حساسیت این بازی را دو چندان می کند.

*بازیکنان استقلال که روز گذشته تمرین ریکاوری انجام دادند و از امروز رسما کار خود را برای بازی با سپاهان در هفته دوازدهم لیگ برتر آغاز کردند.

نکته تمرین استقلال انگیزه و انرژی زیادی بود که بازیکنان در تمرین داشتند تا بتوانند با شکست سپاهان نام خود را به عنوان جدی ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی مطرح کنند.

*نکته مهم تمرین امروز استقلال بازگشت فرشید باقری به کارهای تیمی بود، این بازیکن بعد از حدود یک ماه دوری به تمرین استقلال اضافه شده است و به نظر مشکلی برای بازی با سپاهان ندارد.

*محمد دانشگر بعد از یک بازی غیبت این روزها با جدیت زیاد تمرینات خود را پشت سر می گذارد تا خود را آماده بازی با سپاهان کند.

•  فرشید اسماعیلی که در بازی با نساجی با مصدومیت نسبتا شدید روبرو شد امروز به صورت اختصاصی تمرین کرد. با این شرایط حضور او در بازی برابر سپاهان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

*اما روزبه چشمی که او هم در بازی با نساجی با مصدومیت روبرو شد بود، امروز به طور کامل در تمرین شرکت کرد و مشکلی برای بازی با سپاهان ندارد.

منبع: ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ترکیب اصلی استقلال مقابل شاهین مشخص شد

استقلال تهران در دومین بازی خود در لیگ برتر که بدون سرمربی به میدان می رود، با ترکیبی...

واکنش مظفری زاده به داوری بازی پیکان-استقلال

یک کارشناس داوری، لحظات حساس بازی استقلال و پیکان را بررسی کرد و در مجموع داور این با...

شعارهای خشمگینانه هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی

هواداران استقلال که برای بازی استقلال-پیکان به ورزشگاه آزادی رفته اند، از بازیکنان ای...

استقلال: استراماچونی 48 ساعت فرصت دارد برگردد/ از ماچونی شکایت می کنیم!/ فرهاد مجیدی مربی جایگزین استرا می شود

مسئولان باشگاه استقلال به سرمربی ایتالیایی این تیم ۴۸ ساعت فرصت دادند به ایران برگردد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news