اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 23 آذر 1398
07 آذر 1398 07 آذر 1398
15:55 15:55

داوران ایرانی در تست‌های AFC قبول شدند

تمامی داوران و کمک‌داوران آقا و خانم کشورمان در تست‌های بدنی کنفرانس داوران آسیا که در کوالالامپور مالزی برگزار شد، قبول شدند.

قبولی داوران ایرانی در تست‌های AFC

به گزارش سلام نو، تمامی داوران و کمک‌داوران آقا و خانم کشورمان در تست‌های بدنی کنفرانس داوران آسیا که در مالزی برگزار می‌شود، قبول شدند.

کنفرانس داوران آسیا با حضور داوران و کمک‌داوران بین‌المللی آقا و خانم و همچنین با شرکت ناظران داوری آسیا در کوالالامپور مالزی برگزار شد.

این کنفرانس شامل دوره تئوری و عملی بود و حدود ۵۰۰ داور از سراسر آسیا در این دوره حضور پیدا کردند. کولینا و بوساکا به عنوان نمایندگان داوری فیفا در این دوره حضور داشتند و از ایران هم همه داوران و کمک‌داوران بین‌المللی آقا و خانم ایرانی شرکت کردند.

بعد از دو روز کلاس‌های تئوری، امروز کلاس‌های عملی برگزار شد و داوران بین‌المللی کشورمان در تست‌های آمادگی جسمانی نمره قبول گرفتند.

در این دوره داورانی همچون علیرضا فغانی، موعود بنیادی‌فر، وحید کاظمی، بیژن حیدری، پیام حیدری، سعید علی‌نژادیان، محمدرضا منصوری، علیرضا میرزا بیگی و... شرکت کردند. همچنین حسین عسگری، هدایت‌الله ممبینی، محسن ترکی و مسعود مرادی هم به عنوان ناظران داوری در این دوره شرکت داشتند.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

درخشش ستاره ایرانی در لیگ مالزی

میلاد زنیدپور هافبک چپ پای فوتبال ایران این روزها در لیگ مالزی توپ می‌زند و با گل زنی...

فغانی برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ نامزد شد

داور بین‌المللی فوتبال کشورمان نامزد حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شد.    

اصفهانیان: نه با فغانی مشکل دارم نه با ترکی

 فریدون اصفهانیان در نهایت پس از سال‌ها حضور در راس کمیته داوران جای خود را به هدایت ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news