اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 06 بهمن 1398
07 آذر 1398 07 آذر 1398
23:56 23:56

سرقت لوازم خودرو و منزل در پوشش کارگر نانوایی!

 رئیس کلانتری 140 باغ فیض از دستگیری 3 سارق حرفه ای لوازم خودرو و منزل خبر داد که همگی کارگر نانوایی هم بودند.


 

کارگران نانوایی سارق از آب در آمدند

به گزارش سلام نو، رئیس کلانتری 140 باغ فیض گفت: متهمان که کارگران نانوایی هستند به همدستی با یکدیگر در سرقت لوازم خورو و منزل سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ "سیف اله نوایی" در توضیح این خبر، بیان داشت: ساعت 5 عصر روز گذشته ششم آذرماه مردی به کلانتری مراجعه و اظهار داشت لوازم سرقتی خودروش را که 2 روز قبل از خودروی وی به سرقت رفته است در سایت های خرید و فروش اینترنتی مشاهده کرده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: شاکی در ادامه اظهاراتش بیان کرد با سارقان قرار گذاشته ام که اموال سرقتی را از آنان بخرم و قبل از حضور در محل قرارملاقات تصمیم گرفتم به کلانتری مراجعه و ماموران را در جریان قرار دهم.

وی تصریح کرد: تیمی از ماموران عملیات کلانتری به نشانی اعلامی مراجعه و محل قرار خرید و فروش اموال سرقتی را تحت کنترل در آوردند.

کلانتر محله باغ فیض با اشاره به اینکه با حضور ماموران در محل مشاهده کردند راننده و 2 سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پراید به محل مراجعه و مشغول معامله را شاکی شدند ، افزود: ماموران اعزامی موفق شدند در یک عملیات ضربتی هر 3 متهم را دستگیر و به همراه اموال سرقتی به کلانتری برای تحقیقات تکمیلی انتقال دهند.

نوایی گفت: متهمان در کلانتری به جرم ارتکابی با همدستی یکدیگر اعتراف کردند و اظهار داشتند کارگران نانوایی هستند و در اوقات فراغت لوازم خودرو و منزل سرقت می کنند.

رئیس کلانتری باغ فیض با بیان اینکه متهمان دارای سابقه بوده و پیش تر با همین عناوین دستگر شده اند، ابراز داشت: با شناسایی مخفیگاه متهمان با دستور قضائی تیمی از ماموران کلانتری برای بازرسی از آن محل اعزام شدند و تعداد 16 فقره اموال سرقتی از قبیل ضبط و باند و مواد غذایی و غیره از مخفیگاه متهمان کشف کردند.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه متهمان برای گرفتن دستور قضائی به دادسرا معرفی شده اند، اضافه کرد: هر سه سارق برای شناسنایی مال باختگان و کشف سایر جرائم مشابه در اختیار ماموران کلانتری باغ فیض قرار دارند./ رکنا

اخبار مرتبط

icon news

سرقت با هدف خوشگذرانی!

سرهنگ دوستعلی جلیلیان، سرکلانتر هفتم پایتخت، از دستگیری دو جوان موتورسوار که اقدام به...

ماجرای دختر یک بازیگر که دزدی می کرد!

من دختر یک بازیگر کمدی سینماو تلویزیون هستم که خانواده ام مخالف ازدواج من با بهروز بو...

دزدی که بین میله های پنجره گیر کرد+فیلم

سارق حرفه ای هنگام فرار بین میله های یک پنجره گیر افتاد.  

عملیات مخوف دمپایی دزدی از سوی سارق موتوری! +فیلم

راکب موتورسوار برای لحظاتی کمین می کند و سپس در خیابان اقدام به ربودن دمپایی می کند!

دیدگاه خود را بنویسید

icon news