اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 26 تیر 1399
08 آذر 1398 08 آذر 1398
08:35 08:35

کدام تیم شانس قهرمانی نیم فصل لیگ برتر است؟

 نیما رسولی آنالیزور پیشین تیم استقلال گفت: یکی از حساس ترین بازیهای نیم فصل نخست لیگ برتر دیدار استقلال و سپاهان در روز دوشنبه می باشد و برنده این دیدار شانس قهرمانی نیم فصل را دارد.

برنده استقلال - سپاهان قهرمان نیم فصل می‌شود

آنالیزور پیشین تیم استقلال گفت: هر کدام ازدو تیم استقلال و سپاهان که برنده این دیدار بزرگ باشد، می‌تواند قهرمان نیم فصل اول لیگ برتر شود.

به گزارش سلام نو، حساس ترین بازی از هفته دوازدهم و یکی از حساس ترین بازیهای نیم فصل نخست لیگ برتر، دیداری است که روز شنبه بین دو تیم استقلال و سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می‌شود. این بازی در حالی برگزار می‌شود که هر دو تیم شانس قهرمانی نیم فصل را دارند.

در خصوص این بازی نیما رسولی آنالیزور پیشین تیم استقلال اظهار داشت: هر دو تیم در شرایط آرمانی قرار دارند و قبل از بازی هیچ پیش داوری روی نتیجه آن نمی‌شود انجام داد. چون هر دو تیم شرایط پیروز شدن در این بازی بزرگ را دارند.

وی افزود: معتقدم هر کدام از دو تیم که در این بازی پیروز شوند، شانس اول قهرمانی در نیم فصل اول هستند و این هم باعث می‌شود که حساسیت این بازی اضافه شود.

رسولی که سابقه سه قهرمانی با استقلال را دارد ادامه داد: نقطه برتری هر دو تیم در خطوط میانی آنهاست. جنگ اصلی را هافبک‌های دو تیم انجام می‌دهند و شاید سرنوشت بازی هم در میانه میدان مشخص شود. جنگ میانه میدان را هافبک های هر تیمی ببرند، شانس آن تیم برای پیروزی بیشتر می‌شود.

آنالیزور پیشین آبی پوشان که سابقه کار در تیم سپاهان را هم دارد تصریح کرد: مهاجمان استقلال به درک خوبی از هم رسیده و راه دروازه را هم خوب یاد گرفته‌اند. این تیم در بازیهای گذشته موقعیت های زیادی به دست آورده و خوب هم گلزنی کرده و مدافعان سپاهان روز سختی مقابل آنها دارند.

وی در خاتمه بیان داشت: در مجموع احتمال این که این بازی پر گل باشد ضعیف است و یک بازی نزدیک را شاهد خواهیم بود که احتمال مساوی شدن آن زیاد است.

/مهر

اخبار مرتبط

icon news

محرومیت استقلال از سه پنجره نقل و انتقالات

باشگاه استقلال تهران از فعالیت در سه پنجره نقل و انتقالات پیش رو محروم شد.

سرپرست تیم استقلال اسامی بازیکنان مبتلا به کرونا را اعلام کرد

سرپرست تیم استقلال درباره وضعیت بازیکنان مبتلا به کرونای این تیم توضیح داد.

صادقی: مقصر تمام مشکلات استقلال وزیر ورزش است

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران از عملکرد وزارت ورزش و جوانان انتقاد کرد.

برتری پیکان مقابل گل گهر سیرجان در نبرد قعر جدولی ها/تصاویر

پیکان با برتری مقابل گل گهرسیرجان به ماندن در لیگ برتر امیدوار شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news